Wpis z mikrobloga

Witam, dorwałem ostatnio za śmieszne pieniądze konto z dość dobrym ekwipunkiem z trade banem, natomiast dość specyficznym, ponieważ o ile wymieniać się, zabezpieczyć konta steam guardem nie mogę, o tyle informacja o zablokowanym handlu nie widnieje na profilu steam, z zewnątrz wygląda jakby konto bylo czyste.
Konto poza cs i ekwipunkiem jest właściwie puste, na sto procent było wykorzystywane jako magazyn skinów do ruletek.
Jest sens pisać do supportu licząc na zniesienie tej blokady?
Wiem że te bany na trade są raczej permanentne, ale skoro nie ma tego bana na profilu to może support uzna że popełnił błąd czy coś xD w grę wchodzą skiny typu 2x m4a4 howl, dlore, 17 noży itp, a zakupione za zaledwie 99zł.
Przerabiał ktoś podobny temat? Jedyny komunikat o banie jest taki jak na zdjęciu, sam profil jak już pisałem wyżej całkowicie czysty.

Oczywiście jeżeli ktoś miał doświadczenie z tym tematem, wie jak to ogarnąć i pomoże mi z tym to za pomoc odpalę karambita rust coat znajdującego się na koncie :)

#csgo #csgotrade #steam
m.....o - Witam, dorwałem ostatnio za śmieszne pieniądze konto z dość dobrym ekwipunk...

źródło: comment_T9mwTQkdcJ5Bf43uK4ln9cHnDg3CEP7C.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@mleczano: Wyslij wiadomosc do supportu o tym, dlaczego dostales bana, bo miales wlam na konto/komputer i ukradli Ci Steama. Nie gadaj, ze konto zakupiles. Jak cos raz odpisza, ty odpowiesz ale potem nie beda odpisywac, to sprobuj kilka razy, wracajac do poprzedniej rozmowy z innym konsultantem piszac wiadomosci jakie od nich dostales. Mozesz pisac, ze ci zalezy na tym koncie z wiadomych powodow (skiny). Ja odzyskiwalem konto prawie takim samym sposobem,
  • Odpowiedz
  • 0
@keyoo0 ale to było Twoje konto które odzyskałeś?
Bo mi odpisali wprost że konto było używane w celach komercyjnych i nigdy nie zostanie odbanowane zamykając przy okazji temat i nie mając możliwości odwołania się.
Także już na nic raczej nie liczę xD
  • Odpowiedz
@mleczano: tak, choc raz chyba sie dzielilem jakas gra na steamie wiec bylo wspolne. Sprobuj wtyknac, ze ci sie wlamali i oni rozpoczeli trade twoimi skinami czy cos takiego, mi tez na konto odpisali ze mam wyslac screeny kodow gier (a kupowalem psc/przelew), mail mialem zmieniony bo byl zhackowany ten na ktorym byl steam, potem musialem dlugo szukac potwierdzenia przelewu za jedna gre, bo wsm tylko jedna byla kupiona za przelew,
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś ma tego typu konto na sprzedaż jestem w stanie zaoferować znacznie większe pieniądze, tylko żeby rzeczywiście byly na nim skiny typu dlore czy howl, zapraszam na pv dogadamy się ;)
  • Odpowiedz