Wpis z mikrobloga

Nawet nie wiecie jaka mam beke na mysl ze jeszcze 2 miesiace temu marlena miala cały wianuszek bialorycerzyków zdolnych jej bronic. Gdzie teraz oni są? Gdzie są hycle ktorzy gnebili rafatusa za to ze on gnębił marlene? Gdzie psychofan iomobil/iocoffe ktory tak bardzo zalowal marlenki ze ustawiał sie z rafatusem gdzies lod stadionami zeby "porozmawiac"? Juz wam sie lejdirafatusłan z gołym kaskiem nie podoba? ( ͡° ͜ʖ ͡°) przeciez to ta sama miła inteligentna i ładna dziewczyna( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rafatus
#patostreamy
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Loczektoja ojej idę się zabić, bo jestem podludziem. Będziesz miał mnie na sumieniu... Jprd. Dobra lepiej napiszcie do trapeza instrukcje jak odpalić stream, bo ciekawa jestem co się porobiło z Rafałem :)
  • Odpowiedz
  • 0
@sad_budluck szczerze mówiąc to nawet zabawny jesteś... Nie staje po stronie Marleny ani Rafała- ważny jest fakt, że czasami jest co oglądać. Mam #!$%@? w Ciebie i Twoje zdanie XD możesz o mnie pisać co chcesz
  • Odpowiedz
  • 0
@sad_budluck ja z przyjemnością jej dam te ubrania, by miała co na dupę włożyć, ale namów proszę kreatyna prezesa, by podał adres do wysyłki, bo coś za bardzo trzęsie dupą i nie chce podać ;) różnica między nami jest taka: ja, gdy mogę to pomogę, a ty swoje żale wylewasz w sieci :)
  • Odpowiedz