Wpis z mikrobloga

co złego w przeglądaniu neta między seriami?


@enqore: Zauważyłem, że obniża to gotowość organizmu do dużego wysiłku. Patrzenie w telefon jest skojarzone w mózgu ze stanem bezczynności (siedzenie, leżenie, stanie w komunikacji) i jak na przemian podejmujesz wysiłek i robisz coś na telefonie to organizm dostaje #!$%@?.
Ale to u mnie. Niech każdy robi co chce.
  • Odpowiedz
@Asteroida xD przerwy 1-2 min. robię, mam w tym czasie patrzeć się na podłogę? XD nie mówię o tych co siedza w tel 5-10 bo to też hejtuje, ale w czym problem podejść do takiego i zwrócić mu uwagę? Chyba że cwany jesteś tylko przez internet xD
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: No to co, jak długo jesteś na siłowni. Tylko 20 minut czy godzinę albo dwie? Poczekaj na swoją kolej i zajmij się czymś innym. Ew. zapytaj się czy możesz skorzystać. Przez 10 minut jesteś w stanie odjąć ciężar i zrobić serię.
Robicie problem z niczego.
  • Odpowiedz
@Adrian00: nie. Nie każda siłownia jest wyposażona we wszelkiego rodzaju sprzęt w każdej konfiguracji i w kilku egzemplarzach. Niekiedy człowiek który podchodzi do tematu poważnie nie może poczekać na swoją kolej bo taki sezonowiec wydłuża każda przerwę więc trochę słabo gdy ktoś zajmuje ci sprzęt na 40 minut. Nie powiesz m, że istnieje technika treningowa polegająca na robieniu 6 minut przerwy między seriami.
A jak chce się pogapić na telefon
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Asteroida:

Gówno. Później jedna przerwa u takiego lamusa trwa 5-10 min. Siedzi z mordą w smartfonie i zajmuje sprzęt.


Nie zesraj się, też czytam między seriami (no ostatnio słucham audiobooków) i mam rowno 2 minuty przerwy między seriami bo przerwę odmierza mi gymrun. Łacze trening z czytaniem/ogarnianiem newsów i uważam że to ciekawsze niż gapienie się na swoje bicepsy w lustrze lub w podloge.
  • Odpowiedz