Wpis z mikrobloga

@Jeffrey_M bo juz zglupialam jak mi pisza żebym zadzwoniła do banku xD. Kalafior zamiast mózgu, bo chciałam wszystko szybko już teraz zrobić.

Ale tak: sprawdzilam payu, od 2014 żadnej transakcji, konta bankowe wszystko ok, hasło zmieniłam na maila, wszędzie zmieniam teraz. Cos jeszcze mogę zrobić? Teraz? Juz raczej nie zasne bo ciśnienie to mi super skoczyło
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pingwinowa: zostaw to i rano zadzwonisz i zgłosisz że dostałaś podejrzanego mejla. Przecież nic ci nie zginęło :) Ktoś coś wykupił na tym travelist, zapłacił przez payu ale pomylił email, wątpie że to jakieś oszustwo, ale w razie czego nie wchodź w żadne linki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pingwinowa: widocznie ktoś nazywa się prawie jak ty z tą literówką w nazwisku. Pomyliła się wpisując email przy kupnie wycieczki i przyszło do ciebie. Sprawdź na fb czy ktoś taki istnieje, lub ktoś z tym samym imieniem i nazwiskiem jak twoje
@Jeffrey_M istnieje i z takim samym nazwiskiem i z literówką w nazwisku tez. I sprawdziłam podany nr kontaktowy i też widzę powiązanie z tą osoba, wiec mam nadzieję ze ktoś się po prostu pomylił. Najgorzej, ze mi się włączyła panika i przestałam logicznie myśleć. Dzięki za wsparcie :)