Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W jaki sposób mogę pozbyć się worków i cieni pod oczami? Dodam, że lekarz rodzinny powiedział że to taki typ urody... chodź nie wierzę bo nawet mnie nie zbadał tylko stwierdził. Nie jest to mały problem bo na zdjęciach wyglądam okropnie. Raz pielęgniarka w szpitalu zapytała się czy wszystko ze mną ok bo takie cienie pod oczami to nie możemy być normalne. Nie wiem jak się to nazywa dokładnie ale mam czarne ciebie pod oczami jak i nad. Śpię w sumie 6-7 godzin. Badania krwi robiłem nie dawno i są w porządku. Znajoma poleciła mi krem jednak nie pomógł bo po tygodniu czy dwóch zapomniałem go brać. Zdrowie ok. Mam skierowanie do okulisty ale co on mi moze powiedzieć jak do sprawa dermatologiczna czy jak to tam się nazywa. Jaki lekarz lub gdzie uderzyć?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla młodzieży](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 21
rozowaZworami: hot topic, bo 2 tygodnie temu wypełniłam sobie wory pod oczami kwasem hiarulonowym. I będę to robić do końca życia! Koszt to około 1000pln, trzyma się 12 miesiecy. Zrobiłam zdjęcia przed i po i różnica jest spora (zresztą poszukaj w google hasła: wypełnianie doliny łez/ tear through filler). Wprawdzie nikt mi nie powiedział: o boże, Twoje wory zniknęły, ale za to usłyszałam przez ostatnie 2 tygodnie następujące komplementy: jak Ty
OdległaBarmanka: Miałem dosyć duże wory pod oczami od urodzenia, w moim przypadku jedyna metoda była operacja na która to się zdecydowałem. Efekty były jak u anonimowej różowej piszącej powyżej, żadnego efektu wow, ale przynajmniej już nikt się mnie wiecznie nie pyta czy na pewno spałem w nocy/wyglądasz na wiecznie zmęczonego

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Autor: Dzięki za komentarze. Czyli z lekarzy zostaje medycyna estetyczna. Wygląda to mniej więcej jak tutaj na zdjęciu. Widać pod oczami, okolice nosa jak i nad oczami. Kilka odpowiedzi do komentarzy. Jeśli chodzi o zgryz to jeśli to prawda to co piszą w artykule to może być to. Mam bardzo słaby i nierówny zgryz. Nie wydaje mi się też żeby był to obrzęk. Troszkę ustępuje jak długo śpię 8-9h. Dieta bardzo
UprzejmaAzjatka: @auinette: oczywiscie, ze można zapytać ( ͡° ͜ʖ ͡°) chirurg wycinał mi nadmiar tkanki tłuszczowej powodującej wypukłość, która powoduje worki oraz te wycięte fragmenty wykorzystał do wymodelowania doliny łez. Przed operacja na tych wypukłościach miałem wyczuwalna twarda tkankę, teraz tego nie ma. Cięcie było przeprowadzone wzdłuż naturalnych zmarszczek tworzących się przy zamykaniu oka tak wiec obecnie 3 miesiące po operacji osoby które nie wiedziały ze