Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
#kilofyirewolwery

Wódz Potężny Puzon spał w swoim tipi. Ciszę zakłócało tylko chrapanie i co jakiś czas gadanie przez sen. „I toporkiem przez łeb, ciach-trach” — powtarzał. Jego spokojny sen przerwało pojawienie się niespodziewanego gościa. Potężny słup jaśniejącego światła pokazał się tuż nad paleniskiem, a w nim postać niczym anioł. Boska istota otworzyła usta, a z nich wydobyły się słowa.

— No elo Piszczał — dało się usłyszeć

— Komarzyco, ty tutaj! Przecież jesteś martwa, twoje ciało właśnie leży w korycie dla karłów — Puzon wyglądał na wyraźnie zaskoczonego

— Co było a nie jest nie piszę się w rejestr. Chociaż za ten paśnik powinnam ci podpalić włosy... No nic, a więc chcesz wiedzieć jak się tu znalazłam.

— No to właśnie...

— A więc to było tak, w zaświatach pozwałam tą Cygankę co mnie posłała do tej jaskini, okazała, że oszustka używała niedźwiedzia bez atestu. Wygrałam proces, sędzia kazał mnie przywrócić do życia, więc jestem.

— Nie za bardzo żywa, jesteś jakaś dziwnie... przezroczysta.

— A, bo duszę wysłała poleconym, umysł i nowe ciało standardową paczką z hurtowni. No więc jestem.

— A te twoje przyjaciółki? — Wódz spojrzał na przyczepione do ramion i głowy Byrdie duchy wiewiórek, obracające ogonami w nienaturalnym tempie.

— Zygfryda, Helga i Ingeltrude robią za transport. Chyba nie mylisz, że nogi duchów nie bolą. Bo nie bolą, ale tak jakoś wygodniej jest latać. Fajnie się rozmawiało, ale ja muszę lecieć, hehe. A i jeszcze jedno, posłuchaj mnie uważnie, bo to bardzo ważne.

— Tak Komarzyco?


— Żegnaj

-------------------------------------------------------------------------------------

_Tymczasem w hurtowni w zaświatach_

Ta praca mnie dobija, tylko dzwonią ci doktorzy voodoo, wieszczki „Wyślij mi ducha Czyngis-chana, potrzebuje je dla klienta”. Do twoich rytuałów to co najwyżej głowę antycznego chłopka mogę wysłać. Eee, sprawdzę co tam na Zakopie.. O #!$%@?, nowy wpis Ludmiły.

...

#!$%@?, co to za wyskakujące okienko, jaka wysyłka umysłu i ciała, walić to, co najwyżej ktoś nie wróci do życia xD. Chcę wiedzieć, ile jeszcze ludzi ten morświn zabiję za pomocą głuchego Aueltasa...
Zerri - #kilofyirewolwery

Wódz Potężny Puzon spał w swoim tipi. Ciszę zakłócało tylk...

źródło: comment_pMPWyn4i6gDyZ2pQOFvP8JXeNEVVIHgM.jpg

Pobierz