Wpis z mikrobloga

@sebool12: to fajnie, bo rozsyłali maile, że "zachęcają",. ale "będą honorować" dotychczasowe umowy. Ciekawe co mi odpiszą. Jak teraz się bić z takim biznesem :/
Google ich już wywaliło ze sklepu, więc jedna instancja skargi odpada..
@RRybak: nic nie możesz zrobić, bo nie odpisują na maile i moderują/usuwają posty na forum supportu. Ja miałem licencję kupioną normalną drogą (niepromocyjną) w 2014 roku, więc nawet nie upłynęło te ich 8 lat którymi się zasłaniają. Ale nawet gdyby uznali moją reklamację, to nie wiem czy chciałbym korzystać z platformy tych oszustów. Jedyne co możesz zrobić, to wystawiać im opinie (aplikacji i firmie LSDroid).
[Update]
Własnie sprawdziłem że poza licencjami
@WujStefan: tak, napisałem im, że z powodu ich polityki oszustw, żądam usunięcia danych (nie można się było zalogować, żeby cokolwiek odpiąć). Nazajutrz odpisali, że nie ma takiego konta przecież - i faktycznie - zamiast "license expired" jest "invalid username" :D
Wprowadzili raz, że cenzurę, to jeszcze masowe wywalanie kont, które miały płatne licencje. Doczytałem już, że w regulaminie się zasłonili i marne szanse wygranej bitwy o te parę dolców.
Tak jak