Wpis z mikrobloga

Dajcie kilka plusów mojemu ojcu 60+ który postanowił po śmierci mamy (3,5 roku temu) na nowo się ożenić. Na szczęście jego obecna "narzeczona" stwierdziła, że podzielą majątek przed ślubem (to co ojca to ojca, co jej to jej).

Jakoś mi tak fajniej na sercu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #rodzina #gownowpis
  • 15
  • Odpowiedz
@histaminapusz: mam na moim osiedlu takiego pana, któremu jak zmarła żona to serio zrobił się z niego wrak człowieka i ledwo chodził, strasznie było przykro na to patrzec. Ostatnio wziął ślub wyglada jak nowonarodzony. Aż się łezka w oku kręci. Szczęścia dla Taty! ()
  • Odpowiedz
  • 87
@histaminapusz Majątek nabyty przed zawarciem małżeństwa nie wchodzi do wspólnoty małżeńskiej i pozostaje majątkiem osobistym. ;)

Niech im się wiedzie! :)
  • Odpowiedz
@noshieeeeeeet: ty jesteś komedią. Spójrz na swoje komentarze. Pamiętasz te głupie dziecinne rzeczy z dzieciństwa które robiłeś, a dzisiaj gdy sobie je przypomnisz to czujesz skrępowanie? Otóż za jakiś czas będziesz tak samo się czuł przypominając sobie ten okres życia i jaką mendą życiową byłeś, co robiłeś, co pisałeś itp :)
Nie okłamuj się że jesteś inny, że ciebie to nie spotka, że będziesz żałować niczego bo życie bierzesz za
  • Odpowiedz