Wpis z mikrobloga

#tegierozkminy Jakie prezenty wolicie? Mowie tutaj o jakis większych np z okazji ślubu czy innej dość dużej okazji gdzie są większe rzeczy. Ale tez w sumie na codzień powiedzmy typu urodziny itp. Raczej preferujecie prezentu jednorazowe czyli np bilety na mecz waszej ukochanej drużyny czy wycieczka w jakieś egzotyczne kraje, przejażdżka luksusowym samochodem etc prezenty. Czy raczej cos na całe życie. Czy po prostu powiedzmy na codzień typu jakaś wypasiona plazma na cała ścianę, super komputer czy rower czy inne pianina etc? Wiadomo jedno mogą byc niezapomniane wrażenia na całe życie. Ale przeżycie jednorazowe. Drugie moze przynieść wiele dobrego, jakaś praca czy po prostu używa sie tego na codzień ułatwia życie lub je umila jezeli to jakieś hobby? Jakie prezenty wolicie?
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@porque: Kocham pistacje. O jeszcze macedońską chałwę pistacjową kupiłem. 300g za 35zł. Tydzień to jadłem bo większa ilość była po prostu nie do zjedzenia. Takie k---a słodkie :D Jeszcze kiedyś sobie zamówię swoją ulubioną szwajcarską czekoladę. Ale najpierw muszę mieć konkretną siekę bo sam transport ponad 100zł :D
  • Odpowiedz
  • 1
@Migfirefox: nice. No i to chyba jakaś większa ilośc jak 100 zł transport? A nie tabliczka? Ale będę musiał spróbować moze tez to pokocham :D

@atrapa: ok nie ma problemu :D No i za to mozna potem wyczyniac cuda w kuchni :)
  • Odpowiedz
@porque: Za jedną tabliczkę :} Przynajmniej tyle było jak ostatnio sprawdzałem. 30CHF :} Także tylko większa ilość wchodzi w grę. Jedna tabliczka 100g kosztuje ~10zł. Ale ta czekolada jest zajebista.
  • Odpowiedz