Wpis z mikrobloga

@KokiX będzie będzie . Kręcenie w miejscu generuje tak potężne siły ze #!$%@? kierownicą na postoju wszystko zajedzie i im szersze opony tym gorzej. Możesz montować oemy robione przez sachsa lemfordera czy tam TRW i i tak je ubijesz w ten sposób
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rzedowa_Szostka: miałem okazję jeździć tym przez 3 miesiące i nie polecam, cokolwiek innego jest dużo lepsze niż Seicento, jadąc tym ludzie Cię ignorują ma drodze, może i mało pali ale to jedyna zaleta, reszta to tylko wady, niewygodny mały, sprzęgło zero jedynkowe a blacha jest taka że jak się wsadza kluczyk to się drzwi uginają
  • Odpowiedz
cokolwiek innego jest dużo lepsze niż Seicento, jadąc tym ludzie Cię ignorują ma drodze


@Wextor: a co mnie to, że jakiś zjeb jadąc swoim Seicento mnie ignoruje.
  • Odpowiedz
@Shatter: Ciekawe, mam 182 cm, a w Seicento się mieściłem bez problemu. Chyba że jeździsz w kapeluszu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do ekonomiczności, cóż, lekko traktowany nie był, ale spalanie (jeździłem wersją z silnikiem 1.1) na poziomie 8l benzyny i 10-12l gazu to jednak spore jak na takie małe autko jest.
  • Odpowiedz
@Wextor: @Antykomuch: @siusiaczek112: ale #!$%@? o tym Seicento. Fajne autko, choć prywatnie wolałbym Cinquecento, te kanty mi robią. W stosunku do malucha to był luksus, a pieprzenie, jak to się tym nie da jeździć, zerowy poziom bezpieczeństwa, czy inne pierdy - to jest małe, ekonomiczne auto, siedzące konstrukcyjnie w latach 80. Jeżeli komuś pasuje, to dobrze. Małe, nieskomplikowane, w wersji Suite z klimatyzacją :).

Największa beka
  • Odpowiedz
@Wextor: nie, nie jeździłem xD. Jeździłem, mam naprawdę spory przestrzał aut z racji zawodu (świat motoryzacji naprawiam) - po prostu nie mam kija w dupie i potrafię docenić dobrą konstrukcję, a CC/SC taką było w tamtych latach - nie wierzysz - zobacz recenzje tego auta.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wextor: mimo wszystko lepszy taki fiacik niż wynalazki poniżej 500kg, to są dopiero jeżdżące trumny i to 45km/h...
A sejaka tata miał firmowego z 1.1, zapieprzało to jak dzikie ;D
  • Odpowiedz