Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@tennlan: ja swoim 1.1 VAN poleciałem 170 na ekspresówce. Wcale nie z przepaści. Może mało odpowiedzialne, ale Seicento 1.1 to są poczciwe auta. Spalanie 7 litrów gazu, nie ma problemu z parkowaniem bo wjedzie na każdy krawężnik i wszędzie się zmieści, nie boisz się w sumie, że ktoś ci zarysuje, części tanie.. Z naprawą niektórych rzeczy nawet laik sobie poradzi. Jako auto na dłuższe trasy wiadomo, że kiepski wybór, ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kankosek: dokładnie, nie ma lepszego #!$%@? w nowej firmie od Seicento Van 1.1 w gazie ( ͡° ͜ʖ ͡°) do Warszawy idealny
  • Odpowiedz
@krypec Clio 2 bez wspomagania na laczkach 175 i kręci się bez bez problemu w ty mi mówisz ze w Seicento się ciężko kręci ? XD Ps w ogóle się w miejscu nie kręci si3 kierownicą bo się niszczy drazki i końcówki niepotrzebnie.
Ale ludzie mają wspomaganie i zapominają o takich podstawach bo przecież skręca a potem jęczenie jakie to części słabe co rok do wymiany xD
  • Odpowiedz
@Norskee: nie napisałem, że ciężko, po prostu przeszkadzało mi to a później faktycznie nie czułem. Co do kręcenia a w miejscu to prawda niszczy jak cholera
  • Odpowiedz
@kankosek: https://www.youtube.com/watch?v=NlDS8SMWTf8
Obawiam się, że Seicento jest zawsze złym wyborem właśnie ze względu na zerowy poziom bezpieczeństwa. Ten samochód w trakcie wypadku składa się jak harmonijka, a trzeba pamiętać, że crash test jest przeprowadzany z uderzeniem w przeszkodę nieruchomą. Dużo gorzej Fiat będzie wyglądał po zderzeniu czołowym nawet przy małej prędkości ze współczesnym autem ważącym np. 1.5 tony. Seicento to jeżdżąca trumna i podobnie jak Matiz, Tico i inne tego
  • Odpowiedz
@Rski: moja bohaterska matka kiedyś #!$%@?ła z 20 minut przed typem który ją "ścigał", migał światłami etc., zatrzymała się w końcu pod jakąś pocztą czy innym bankiem, i po wywrzeszczeniu przez ledwo uchylone okno "CZEGO PAN CHCE???", dowiedziała się że gość jest przewodniczącym klubu "I Love Pontiac Polska" czy tam podobnie, i jak ją zobaczył w naszej (rip) montanie, to już musiał dogonić :D nota bene to był tak rzadki
  • Odpowiedz
jakie to części słabe co rok do wymiany xD


@Norskee: bo są słabe jak już zaczniesz wymieniać na jakieś zamienniki, oryginał nie będzie miał luzów przez 10 lat bez #!$%@? się o zbędne kręcenie w miejscu itd.
  • Odpowiedz