Wpis z mikrobloga

  • 31
Bosz, jakie to było dobre. Spędziłyśmy dziś z siostrą 12 godzin nad rozwiązaniem wszystkich zadań - kazde wymagające sporej dozy kreatywności, logicznego myślenia, a czasem zrobienia internetowego riserczu. Z drugiej strony szkoda że autor poskąpił fabuły, ale i tak oceniam na 10/10. A po świętach ruszam do Empiku po Dziennik. Wyprawa 1907 ()

#grybezpradu #ksiazki #gry
Guta - Bosz, jakie to było dobre. Spędziłyśmy dziś z siostrą 12 godzin nad rozwiązani...

źródło: comment_jEZzWS1UBD6zTeD8SXMIDbScC0lujNwH.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Intelektualista Nie mam, po prostu uważam że jest tak super, że chcę się tym podzielić. A o ksiazce dowiedziałam się przypadkiem, kiedy musiałam wybrać sobie na szybkości prezent pod choinke ()
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Fifth_Element słaba czyli łatwiejsza? Chyba i tak się skuszę, nie kosztuje majątku, a będę miała nad czym pogłówkować z niebieskim ;)

@Byczek_ Książka składa się z 63 różnorodnych zagadek, w każdej musisz wykminić o co chodzi. Testują głównie kreatywność i logiczne myślenie, ale wymagają też trochę wiedzy ogólnej.
  • Odpowiedz
  • 0
@Guta dasz mi jakiś tip do 41 bo utknąłem i nie mogę tego z żadnej strony ugryźć, a ta podpowiedź z aplikacji nic mi nie daje
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@neqe Niestety, to jedna z dwóch zagadek do której musialysmy sprawdzić odpowiedź. Mimo to nadal nie rozumiem jak dojść do tych cyfr - jedyne co udało mi się wykminić a czego nie widać na pierwszy rzut oka to to, że pionowe linie są tak na prawdę ciągami siedmiu podkreślnikow odpowiadającym siedmiu wierszom znaków. Do tego na lewej stronie jest koło ze znakiem w środku w konkretnym ustawieniu - niestety nie wiem czy
  • Odpowiedz
@Guta: Mam zarówno Dziennik 29, jak i Wyprawę 1907 (ledwo ruszyłem, ale też już mam odczucia, że jest nieco gorsze od Dziennika), ale jeszcze wcześniej kupiłem Escape Book. Jest to powieść (bardzo prosta, jest w zasadzie tylko pretekstem do łamigłówek) przeplatana zagadkami - rozwiązanie każdej to numer strony, gdzie zaczyna się kolejny rozdział, bo te są nie po kolei. No a oprócz tego polecam zapoznać się z innymi produktami Fox Games
  • Odpowiedz
  • 0
@Guta Hej hej, przysiadłem do tego 41 i zrobiłem. Chodziło o to, że te zamalowane linie na dole pokazywały na jaki fragment obrazka masz patrzeć i te figury razem tworzyły jedną wielką liczbę jak w zegarkach cyfrowych np. w pierwszym wyszło 9 i tak z następnymi trzeba było zrobić. Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi :))
  • Odpowiedz