Wpis z mikrobloga

Napisze tylko tak... w ogole nie powinnam komentowac, bo o to Ci czlowieku chodzi... aby mnie sprowokowac, tu Ci sie udalo. Gdzie tatusiu byles kiedy nasz synek w czerwcu byl 3 dni w szpitalu z powodu ostrej biegunki i wymiotow? Prosilam, dzwonilam, bylam zmeczona i wykonczona... czemu stawiasz mnie w takim swietle? Tak ponizales mnie i biles... znajomi nasi sie od ciebie odwrocili, bo juz sie poznali jaki jestes... to szukssz wsparcia tu. Stsralam sie myslslam, ze moze za malo... roztrzaskales mi moj telefon na ktory ja mam paragon, fakt wczesniejsxy kupiles mi bo jeszcze poprzedni mi o sciane rozwaliles, a ten co mi kupiles niby w prezencie po prostu sobie wziales, bo mislam duzo dowodow na to, ze bylo inaczej. Pojechales 8 miesiecy temu do Anglii na 2tygodnie. Wydzwaniales, mowiles, ze kochasz, kiedy wrociles nagle oznajmiles, ze nic nie czujesz... sxybko sie odkochales. Miedzy nami roznie bywalo, ale po Anglii zmieniles sie nie do poznania... zaczales podrywac Asie pissc jej jak Cie kobiety molestuja, chciales od niej zdjecia biustu bez twarxy... pisales, ze to twoj dom w ktorym mieszkasz i jestes po rozwodzie. Pierwsza i wazna czesc korespondencji w ktorej chwaliles sie, placisz na jedno dziecko 1100, na drugie 1000 ma moja prawniczka... drugiej czesci juz nie chciala, ale to mi wystarczy. Sam sie wyprowadziles... bo w koncu dosc mialam ponizania gdzie kiedys bardzo cie kochalam. Ile razy nasza corka dzwonila, ze chce do Ciebie, a ty ja olewales... telefon mi rozwaliles, bo mialam tam pelno dowodow przeciwko Tobie. Ale da rade je odzyskac i nagran mam jeszcxe pelno. Zawsze kochales kase, ale nigdy bym nie powiedziala, ze za kase sprzedaż rodzine... dlugo sie zastanawialam czy cos odpisac. Przykro mi, bo oczerniales mnie przed Asia i to same klamstwa. Dodaj, ze poki sadownie nie masz alimentow to w ogole na dxievi nie dawales. Duzo by pisac o tych Twoich klamstwach i ucinanych nagraniach. Ja nie mam zamiaru wstawiac tu nic, bo nasi znajomi mnie znaja i wiedza jaka jestem jak psychicznie probujesz mnie zniszczyc, ale nie dam sie. Mam dzieci i dla nich bede silna. Tyle w temacie.

#rozwodzarzutki
  • 13