Wpis z mikrobloga

Wy też nie oglądacie Strusia odkąd jest w Krakowie? Wiadomo, że jego gnioty polegające na 10 minutach #!$%@? brei zawsze były wątpliwej jakości "rozrywką", ale na szkolnej miało to jakiś swój klimat, a to Knur w tle się odezwał, a to coś dziwnego wydarzyło. A teraz co? Tytuły zmieniane w jeszcze głupszy, niż do tej pory sposób, #!$%@? Moniczka #!$%@?ąca w tle jakieś głupoty i crindżowe "bombaskie" teksty swoim irytującym głosem, tudzież ingerująca w scenariusz, dziwne, nienaturalne środowisko, plus dotychczasowe minusy jego filmów.

No #!$%@? nie mogę słuchać tej żenującej atencjuszki. Babska wersja Sławka, chyba jeszcze gorsza. A jak na złość Knur upodobał sobie ostatnio gównorozmowy z nią przez telefon.

#kononowicz
  • 10
@BrockLanders: Ja odkąd szczur jest w Krk to może z 5 filmów widziałem na tej stronie od lateksow ale jak tak patrzę na strusiowe wyświetlenia to publikę widzę cały czas ma więc hajs się zgadza dla niego. A oglądają wyłącznie dlatego, że knur sam nie nagrywa a Fiodor wiadomo, że raz na jakiś czas coś tam z nim nagra a że ludzie spragnieni uniwersum to są można powiedzieć że skazani na
@BrockLanders odkąd struś jest w Krakowie to zacząłem oglądać wszystkie filmy mimo że nie zaglądałem na jego kanał z pól roku i was zachęcam do tego samego. Niech moniczka sadzi że wzrosło zainteresowanie strusiem, może zechcę go wtedy trzymać u siebie jeszcze dłużej a im dłużej struś poza szkolna tym lepiej
@BrockLanders: Teraz to jest fiksja w najgorszej postaci jaka tam kiedykolwiek byłą. Kretyn od mońki zdradza plany, że dla majora wymyślili testowanie aut i inne kretyńskie filmiki. Przecież na oglądanie tego to nawet debile z wiskorda się nie nabiorą. Jak ktoś nie wie, to cała akcja z przyjazdem na wigilię też była od początku fiksją i zaplanowaną przez nowych właścicieli ćpuna. Zrobili to planując, że zmyślona od początku podróż jaką wkręcali
A oglądają wyłącznie dlatego, że knur sam nie nagrywa a Fiodor wiadomo, że raz na jakiś czas coś tam z nim nagra a że ludzie spragnieni uniwersum to są można powiedzieć że skazani na strusia...


@Login84:

w innych okolicznościach bym się zgodził, ale akurat w ostatnich tygodniach nie ma co narzekać na niedobór materiałów z Kononem, bo Fiodor, Pato i Meksyk dostarczają ich aż za dużo. Sam w czasach, kiedy Konon
@adik75:

chyba jakiś debil mati z wiskorda) po różnych służbach z fejkowymi zawiadomieniami

Dzwonili miedzy innymi do wodociagow i jakiejs firmy, ktora usilowali wyslac na Szkolna w celu posprzatania po zwlokach. Jednak telefon do pielegniarki, moze sie okazac dla nich najkosztowniejszy. Pigula podala ich namiary pogotowiu. Zapewne maja oni sposoby, by wywachac tego typu dowcipnisiow, nawet jesli dzwonili przez internet