Wpis z mikrobloga

Jak nigdy nie przepadałem za gniotami Majora ze szkolnej. Tak monitoruję na bieżąco każdą dramę z Krakowa
Z ostatniego gniota Majora można wywnioskować:
Major jest już w pełni urobiony przez monikę jak i lateksów.
Kryzys zażegnał Pawełek z Warszawy. Major przed wigilią nie wytrzymywał napięcia i nastawiał się na hotel i powrót do Białegostoku. W tej sprawie kontaktował się z Pawełkiem znowu za plecami Mońki co ją tylko rozwscieczylo. Dlatego Pawełek poprosił o rozmowę trójstronną. Gdzie miedzy innymi ustalono iż decyzje beda dyskutowane i podejmowane wspolnie - odnośnie Majora. Co załagodziło konflikt. Monika stara się zniechęcić Majora do Konona. Konon non 7 razy wydzwanial do moniki, wszystkich dreczy 700 zlotych nie oddał, także Major nie teskni już za szkolną.
Major twierdzi, ze sie polepszylo i trzeba duzo rozmawiac i z Mońką i Pawełkiem
Jesli dalej nabieracie sie na przyjazd Mońkibgratuluje inteligencji.
#patostreamy
#kononowicz
  • 20
@Towarzysz_Sobaka:
Monika zatrzymalaby szczura u siebie tylko, gdyby:

1 Miala nad nim pelna kontrole i bylby jej w pelni posluszny. Jest to niemal niemozliwe, gdyz fani majora zaraz nastawia go przeciw niej, Szczur steskni sie za swoim cygansko-cpunskim trybem zycia, a pawelek ze sradkiem nie wypuszcza swojej pacynki z rak.
2 Wyprowadzilby sie od niej, do wybranego przez nia mieszkania (z wynajecia ktorego zapewne czerpalaby korzysci). Nie bedzie trzymala kolejnej osoby
Mnie rozwala w tym wszystkim jedno że dwóch starych chłopów (nie mam na myśli Rafałka i Łukasza) tylko Pawełka i Cotton W. (bo rodo) debatuje i kieruje życiem bezzębnego kryminalisty który koniec końców zrobi jak zwykle czyli najpierw wyląduje u Konona, a potem w lesie z buteleczką nitro.
Zamiast zająć się swoim życiem i swoimi rodzinami to bawią się w zbawców świata.
Najbardziej to mnie śmieszyło jak Pawełek przyjechał w lecie do