Wpis z mikrobloga

@KlotzF23: Z mojego doświadczenia na odwrót. Wjeżdżają na pełnej piździe. Ja sam czasem jak jest puste rondo potrafię wjechać na 40mph, ale mieszkam w Milton Keynes i tu ronda są naprawdę dobrze zrobione i wszystko cyka - widoczność, szerokość, pasy.
i przestrzeganie ograniczeń prędkości przez innych


@Atreyu: różnie z tym bywa, raczej wszyscy jadą +10% + dodatkowo jeszcze często gęsto zdarzają się szybsi ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to prawda, sporo polaków na drogach ¯_(ツ)_/¯


@Atreyu: raczej brytole, tutaj jednak sporo ludzi kocha samochody. Wiem bo jeżdżę na zloty i Polaków na nich mało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polacy się boją bo koszta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@doomer-2020 pełno dziwnych skrzyżowań, dużo rond, ludzie nie używają kierunkowskazów, większa kultura jazdy, używaj google maps, pamiętaj że zawsze masz być bliżej środka drogi i na koniec większość ludzi parkuje bardzo dobrze i jak #!$%@? zaparkujesz ktoś zwróci Ci uwagę
@doomer-2020 uwazaj na rondach bo jest burdel, niema linii oddzielajacych pasy i ludzie sobie zajezdzaja, na szczescie jest dosyc wysoka kultura. Generlna zasada jak wjezszasz na rondo to masz wiedziec gdzie chceszzjechac i odpowoednio ustawiasz sie przed wjechaniem na rondo.
Jeszcze wazniejsze sa dojazdy na autostradzie gdzie boczna droga dolacza do autostrady. Uwazac zeby ktos nagle nke pojawil sie przed Toba jezeli jedziesz skrajnym lewym pasem, tak sie tutaj jezdzi, ci dojezdzajacy