Wpis z mikrobloga

szukam jakichś znawców techniki, bo ja jednak w tej kwestii nie mam kompletnie pojęcia.

Moja mama dostała na święta opaskę MiBand 4. Jej telefon to Samsunga J5. Nie udało się nam sparować przez aplikacje Mifit. I wyczytałam dopiero, ze opaska jest dla bluetooth 5.0, a mama ma 4.1. Czy myślicie, ze da się jakimś cudem i tak to połączyć albo czy może jakas aktualizacja coś może pomoc? XD mysle, ze to głupie pytanie, ale ja totalnie się na tym nie znam. #miband #android #bluetooth
  • 8
  • Odpowiedz
@Leonzawodowiectoja: Question: Is Bluetooth 5.0 backwards compatible? Answer: Yes, Bluetooth 5.0 is totally backwards-compatible with previously introduced Bluetooth smart technology such as Bluetooth 4.0, Bluetooth 4.1 and Bluetooth 4.2 devices.

to nie to raczej, sprawdz czy dziala w ogole bluetooth w telefonie na czymś innym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Leonzawodowiectoja: najpierw to sporo prób przeszedłem żeby konto założyć. No ale nie ma co się denerwować. Każdy to ma, więc kolejne próby albo po pasterce, albo jutro z samego rana
  • Odpowiedz
@bomba4: mam taki problem jeszcze, ze udaje mi się założyć konto i nie da się dodac urządzenia. W pewnym momencie udaje się- jest napisane, ze zostało sparowane po czym wyskakuje powiadomienie, ze błąd sieci i nie udało się znaleźć urządzenia, a opaska się uruchamia po angielsku i nie jest sparowana z żadnym urządzeniem xD mam nadzieje, ze masz racje i w końcu uda mi się pokonac mibanda( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz