Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie spalają się na Gre o Tron, który to serial zupełnie wykastrował i spłycił uniwersum (skupiał się głównie na seksie i rzeziach), zmienił praktycznie całkiem fabułę (brak niektorych głównych bohaterów z książek - wątek Młodego Gryfa, zmiana charakteru innych - Stanis), a jednocześnie krytykują Wiedzmina za spłycanie historii z opowiadań? Przeciez to się kupy nie trzyma, Wiedźmin jako serial bardziej dokładnie odzwierciedla ksiazki niż GoT.

Czy to wynika z tego ze ludzie nie czytali ksiazek i GoT im się podoba, a czytali wiedzmina i robią z siebie koneserów?
#wiedzmin #got #pytanie
  • 8
Czy to wynika z tego ze ludzie nie czytali ksiazek i GoT im się podoba, a czytali wiedzmina i robią z siebie koneserów?


@Wykoppeel1230: dokładnie tak to widzę. Fanom książek nigdy nie dogodzisz ¯\_(ツ)_/¯ Ja się świetnie bawiłem i nawet jakby zrobili czarnego wiedźmina-krasnala to bym obejrzał z bananem na ryju, bo to to tylko adaptacja.
@Wykoppeel1230: oglądałeś w ogole serial? Jak mówi @Nuker - pierwsze sezony są dość wierne, nawet później wszystko co prawda straciło dużo ciekawych wątków ale nadal trzyma się kupy i jest ciekswe i ciekawie pokazane a w wiedźminie no cóż, wycięli z opowiadań to co najlepsze na rzecz własnych gównowątków i motywów a świat pozbawili spójności i sensu
A tak broniłem tego serialu patrząc na same trailery a przed premierą (