Wpis z mikrobloga

No więc ten... może zacznę od tego, że po raz pierwszy postanowiłem wziąć udział w Wykopace. Bardzo spodobała mi się idea w zeszłym roku i z uśmiechem śledziłem kolejne dodawane przez Was wpisy. Dlatego też bałem się czy podołam całej organizacji (ostatnio u mnie wielki chaos) i czy moja paczka spodoba się odbiorcy - postarałem się jak mogłem i na szczęście się spodobała :) !

Gdzieś w tym wszystkim przestałem na chwilę myśleć o sobie - zapomniałem, że przecież dla mnie też ktoś coś szykuje!
Chwaliła się, że będzie DIY i że jeszcze to chwilę potrwa... trwało tyle, że już się zaczynałem stresować :D
Ale oto jest, proszę Państwa, oto jest i pokazała nam, że da radę wysłać jeszcze na Święta!!! Właśnie dzisiaj w moich drzwiach stanął kurier Z TĄ WŁAŚNIE PACZKĄ!!!, którą podjarany oglądałem jeszcze parę dni temu pod tagiem #wykopaka ()

@batgirl - ogromnie dziękuję Ci za taki wspaniały prezent! I co z tego, że dotarł trochę zdekompletowany (ech, kurierzy...) i na ostatnią chwilę (zaraz wyjeżdżam do rodziny), jak sprawił mi tyle radości, jak już dawno żaden prezent :D
Tak naprawdę, to już z 10 lat dostaję co roku tylko skarpetki i pieniądze... na własne życzenie... I zapomniałem jak to jest cieszyć się z niespodziewanego prezentu :D Do tego wszystkiego bardzo miła kartka świąteczna, najlepsze cukierki ever, pierniczki i naleweczka na smak.

Jestem naprawdę zadowolony, ucieszony i już dzisiaj nic mi nie zepsuje humoru ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam Ciebie, wszystkich mireczków o ciepłych serduszkach i organizatorów tej zajebistej akcji! W przyszłym roku na pewno biorę udział :D

#wykopaka
Pobierz
źródło: comment_Y59vLheD1aPt0VB0ZLabjD9YcexqtJaL.jpg
  • 7