Wpis z mikrobloga

Po prostu dramat. Kupiłem sobie Porsche 911. Idę do salonu Porsche żeby zapytać o parę spraw
1. Jak używać wyciągarki
NIE MA WYCIĄGARKI
2. jak podwyższyć zawieszenie abym mógł jechać po lesie
Nie jeździć po lesie :)))))))
Tak mi odpowiedział pracownik
Zapytałem go czy dobrze słyszę ..nie mogę jeździć samochodem po nieutwardzonych drogach ;)?
Tak :)
3. Jak zablokować mechanizm różnicowy?
NIE DA SIE
4. a gdzie jest chociaż #!$%@? reduktor?
NIE MA
Ale wait wait.. jaką masz generacje.. ?
VII
Aaaa to zmień na VIII
Tam się już da?
Nie .. ale VIII generacja ma tyle skrętne koła
5. Czy możecie mi w salonie zamontować przynajmniej jakieś orurowanie by byle jeleń nie rozwalił mi samochodu ?
NIE DA SIE

Na koniec powiedzial mi że może jednak oddam Porsche i wezmę np. Land Rovera .Sprzedawca mnie namawial żebym zrezygnował z jego produktu bo nie jest w stanie zrobić tego co konkurencja od lat już ma ;)
Zaczął #!$%@?ć coś o tym że to wszystko z powodu wygody jazdy, prędkości, designu.

Aha .. czyli 2 mlrd. kierowców terenówek notorycznie cierpi za kółkiem itd a kierowcy Porsche nie.

I to jest niby ten super luksusowy samochód który miażdży konkurencję ?;)
to musi być jakaś religia

#appple #komputery
  • 38
  • Odpowiedz
@MDobak: @TheDzemor: jak widać polaki robaki nie rozumieją czym jest prestiż. Zreszta co tu się dziwić, skoro od małego są uczeni poniżania się gorzej niż dumny Cygan byleby mieć co do gara włożyć i nie pisze tutaj o frykasach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 348
@MDobak: żeby ta historia miała sens, to zamiast do blokady dyferencjału i reduktora powinieneś porównać to do jazdy do tyłu i włączania świateł drogowych, czyli coś co wszystkie inne auta mają
  • Odpowiedz
@nieugnesie: Nie wszystkie inne tylko jeden konkurencyjny Android. System iOS jest przystosowany do działania w ekosystemie urządzeń Apple - dla wielu ludzi to jest wygodniejsze. Jak masz MacBooka, iPhone, iWatcha i jeszcze AppleTV a do plików używasz głównie iClouda to te wszystkie urządzenia się ze sobą świetnie integrują. Próbowanie używania iOS'a jak Androida ma tyle samo sensu co używanie Porsche jako terenówki.
  • Odpowiedz
@MDobak: żeby to miało sens to musiałbyś "pytać" i dostawać odpowiedzi negatywne na "jak podłączyć telefon przez bluetooth do radia?" albo "jak włączyć radio" (nie ma, jest tylko itunes), albo jak go zatankować? - nie można, tylko na autoryzowanych stacjach za dwukrotność ceny benzyny. No i nie zapomnij, że nie przekroczysz nim limitu prędkości.
  • Odpowiedz
@MDobak: Zły przykład, bo Apple nie wyróżnia się absolutnie niczym, za co warto dopłacić cenę x2 w stosunku do innych. Nie czepiam się wytrzymałości czy baterii bo mogę tego nie oczekiwać, ale czego można ekstra oczekiwać po apple? Co prawda nie mam iphone, ale miałem do czynienia z mcbookami i tam siedzi zwykły PC z innym systemem. Co więcej niekompatybilne części (nawet dysk który jest 5x droższy niż jego odpowiednik w
  • Odpowiedz
ale miałem do czynienia z mcbookami i tam siedzi zwykły PC z innym systemem.


@Luks_x: No ten inny system to jest jeden z głównych powodów dla którego ludzie kupują MacBooki.

Co więcej niekompatybilne części (nawet dysk który jest 5x droższy niż jego odpowiednik w lapie)


Aha, a teraz zobacz jakie parametry ma ten dysk i zobacz ile kosztuje taki sam do PC.

Zły przykład, bo Apple nie wyróżnia się absolutnie niczym,
  • Odpowiedz
@MDobak: > No ten inny system to jest jeden z głównych powodów dla którego ludzie kupują MacBooki.
Ten inny system nie wyróżnia się niczym szczególnym. W PC muszisz mieć pełną zgodność z każdym sprzętem jaki jest. W Apple nie. mogą sobie wybrać konkretną grafikę, CPU, dzwiekowke itp i tyle. Jak pisałem nie mam Apple, ale na tyle co musiałem coś robić to nie zauważyłem, nic szczególnego. Ot dobry system. W10 czy
  • Odpowiedz
@MDobak:
- A jest ogrzewanie siedzeń? U innych od dawna jest.
- Dopiero w najnowszym modelu super nowość
XD PRESTIŻ SKUHWYSYNY


  • Odpowiedz