Wpis z mikrobloga

Po prostu dramat. Kupiłem sobie Porsche 911. Idę do salonu Porsche żeby zapytać o parę spraw
1. Jak używać wyciągarki
NIE MA WYCIĄGARKI
2. jak podwyższyć zawieszenie abym mógł jechać po lesie
Nie jeździć po lesie :)))))))
Tak mi odpowiedział pracownik
Zapytałem go czy dobrze słyszę ..nie mogę jeździć samochodem po nieutwardzonych drogach ;)?
Tak :)
3. Jak zablokować mechanizm różnicowy?
NIE DA SIE
4. a gdzie jest chociaż #!$%@? reduktor?
NIE MA
Ale wait wait.. jaką masz generacje.. ?
VII
Aaaa to zmień na VIII
Tam się już da?
Nie .. ale VIII generacja ma tyle skrętne koła
5. Czy możecie mi w salonie zamontować przynajmniej jakieś orurowanie by byle jeleń nie rozwalił mi samochodu ?
NIE DA SIE

Na koniec powiedzial mi że może jednak oddam Porsche i wezmę np. Land Rovera .Sprzedawca mnie namawial żebym zrezygnował z jego produktu bo nie jest w stanie zrobić tego co konkurencja od lat już ma ;)
Zaczął #!$%@?ć coś o tym że to wszystko z powodu wygody jazdy, prędkości, designu.

Aha .. czyli 2 mlrd. kierowców terenówek notorycznie cierpi za kółkiem itd a kierowcy Porsche nie.

I to jest niby ten super luksusowy samochód który miażdży konkurencję ?;)
to musi być jakaś religia

#appple #komputery
  • 38
  • Odpowiedz
@slodziak Usunąłem twój komentarz za wyzwiska więc miej odrobinę godności i przestań się żalić na mirko. To jest serio słabe, żeby obrażać innych ludzi za żartobliwy wpis. Równie dobrze mogłem go zgłośić do moderacji i też by wyleciał.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MDobak: Ciekaw jestem na czym polega ta mityczna super synchronizacja między urządzeniami apple. Serio pytam. Jedynie co to widzę przenoszenie plików między kompem a telefonem. Mam to samo z gdrive.
  • Odpowiedz
Jak masz MacBooka, iPhone, iWatcha i jeszcze AppleTV a do plików używasz głównie iClouda to te wszystkie urządzenia się ze sobą świetnie integrują


@MDobak: a jak mam zegarek samsunga to już nie :| zegarki apple są mega brzydkie. Wyglądem mocno odstają od reszty produktów.
  • Odpowiedz
@MDobak: W oryginalnym poście brakowało mi jeszcze jednej rzeczy, i tu napisze w odniesieniu do samochodu:

- A jak z gwarancją jak zepsuje mi się ten wypasiony ekran dotykowy?
- Gwarancja będzie nie ważna bo pewnie Pan ten ekran zaleje, a koszt naprawy jest taki sam jak nowego samochodu więc bardziej opłaca się kupić nowy.
- Ale ja lubię ten samochód i zamierzam w nim pić.
- Nieważne czujniki zalania
  • Odpowiedz