Wpis z mikrobloga

tylko że Kaczyński uszczelnił VAT i uchronił kilkadziesiąt mld rocznie przez kradzieżą za granicę a Zandberg chce opodatkować 75% podatkiem najbogatszych rujnując gospodarkę.

Wolę tego nieroba kaczora uzurpatora jak wy to mówicie


@agent-cooper: Daj numer konta, przeleję Ci tą złotówkę, tylko #!$%@? daj już sobie spokój z tą pieprzoną kłamliwą propagandą. Rzygać się chce jak czyta się takie bzdury.
@kubapolice: tak wiem. Wprowadziło to PO. Tylko w formie ułomnej i zbyt późno. To też nie był pomysł PO tylko skopiowali to z zachodniej Europy i mogli to zrobić dużo szybciej ale nikomu na tym nie zależało. A miliardy uciekały. PO wprowadziło odwrócony VAT na poszczególne towary jak złom. A wtedy złodzieje przechodzili na elektronikę i tak dalej.
Dla mnie jakieś działanie to nie działanie. Wolę coś co przynosi realne wyniki.
Wolę coś co przynosi realne wyniki.


@agent-cooper: i co przynosi realne wyniki? Bez JPK nie byłoby uszczelnienia VATu. W ogóle. A PiS regularnie się chwali wprowadzeniem czegoś, czego nie wprowadzili. Z jednej strony uszczelnienie VATu, z drugiej 40mld zł rocznie na programy socjalne kupujące głosy jednocześnie podnosząc inflację i wprowadzając "daniny".
@kubapolice: podnosząc inflację... O #!$%@?. Dobra skończ proszę.
Gdyby inna partia zaoszczędziłaby tyle miliardów to na ulicę wyszliby nauczyciele górnicy lekarze piłkarze piekarze itd. i ta inna partia wszystkim by dała bo przecież ma te pieniądze. I chwalilaby się ile to ona dała.
Nie jestem specjalnie fanem 500+ ale to mimo wszystko napędza gospodarkę. Porozmawiaj z przedsiębiorcami i zapytaj czy ich zyski nie wzrosły od czasu 500+.
Daniny będą wprowadzać dlatego
@Majk_: to jest post wyśmiewający ich, że tak mało zarobili? Przecież to koniec końców pieniądze z partii, raczej nie wypada, żeby wyciągali jakieś ogromne sumy, nawet za ciężką pracę.
@Bover: wyśmiewa przede wszystkim Mateckiego i polaczków którzy na to lecą. Od ordynarnej kłamliwej propagandy gorsza jest tylko ordynarna propaganda żerująca na najniższych ludzkich instynktach, a u polaczków to jest to zawiść o sąsiada o posiadanie pieniędzy (szczególnie tak niewielkich jak tutaj).
@kubapolice: hahaha aparatczyka :) śmieszne jest to jak #!$%@? przed odpowiedzią o poglądy polityczne.

Dla mnie 500+ jest rozdawnictwem i wiem że podnosi inflację ale jest to tylko jedna składowa wszystkich podnoszących inflację.

A podatki są nieuniknione chyba że jesteś kucem 13 letnim i myślisz że w wolnym rynku będziesz się rozwijał jak rekin biznesowy. Też tak kiedyś myślałem ale z tego się wyrasta gdy się pozna podstawy prowadzenie polityki i
@su1ik: opisaliśmy problem. Przeczytaj komentarze wyżej. PO jedyne co zrobiło to ukradli pieniądze z OFE, sprzedali banki i ubezpieczalnie oraz cielkowie. #!$%@? wymieniać można wiele co sprzedali. Nie przypilnowali granic co skutkowało stratami na cle paliwowym, tytoniowym i alko.
Za to wszystko Tusk dostał lukratywną posadę u UE a pelikany myślą że z powodu dobrze prowadzonej polityki. #!$%@? śmiech na sali.
PO jedyne co zrobiło to ukradli pieniądze z OFE, sprzedali banki i ubezpieczalnie oraz cielkowie


@agent-cooper : tak było urban.jpg, sprzedali, nakradli i #!$%@?, nic sie nie działo. Dzięki bogu przyszedł łaskawy pan pis i znwou wszystko jest, a w gratisie dostaliśmy #!$%@? instytucji państwa, zamach na sądownictwo, ziobro prokuratorem i ministrem sprawiedliwosci w jednym, afery za aferą, groteskową tvpis, #!$%@?ącą inflację i miliony dla rydzyka

pis man good, po man bad