Wpis z mikrobloga

@r5678: mrrobot skonczylem na polowie 1 sezonu, prosze o opinie czy moze kolejne odcinki sa ciekawsze, bo nie ocenilem serialu jako godny uwagi. Aktualnie mandalorian sredni, a witcher to nie dalem rady 1 odcinka dokonczyc
@r5678: ale dlaczego warto? Tam sa pojedyncze sceny, ktore istotnie robia robote, sa kontrowersyjne, nietypowe czy wrecz budzace niesmak jak pedalska milosc. Nie mniej fabuła jako motyw dazenia do celu jest juz opisana w tytule serialu. Czyli poczatek i koniec teoretycznie znamy O #!$%@? ALE COS JEBNELO, mam nadzieje ze to nie u mnie
@konto_dla_trybu_nocnego: jak widac, ciezko odnalezc cechy chrakterystyczne, skoro trzeba sie odnosic do takich marginalnie istotnych w ujeciu fabuly scen (ale moze czegos nie pamietam). Do better call soul porownujac sie nie umywa (eh tutaj jest błąd porownywania do najlepszych w danej dziedzinie, przez co nasze oczekiwania zawsze są wyzsze, oczekujemy lepszej tworczosci od tego co widzielismy albo co oceniamy jako gorna polke, dlatego ciezko jest mi znalezc odpowiednik porownawczy i zachowac
@konto_dla_trybu_nocnego: na bazie krytyki jednego elementu ktory mi zapadl w pamiec zbudowales swoja wypowiedz. Czyli stwierdziles ze nie mam racji bo watek pedalski miał sens. Przez to prubujesz wykazac, ze serial jest godny obejrzenia nie podajac zadnych powodow.
Okey pewnie miał sens, nie neguje tego, tylko nie wniosles nic poza tym co autor napisał:

Mrrobot. Na pewno warto zobaczyć bo obiektywnie to dobry serial że słabszymi momentami


breaking bad tez bylo