Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Dziwi mnie bardzo jedna, przykra sytuacja. Może @wykoPAKA odpowie na to.

Jak to możliwe, że człowiek który starał się zrobić paczkę i ją zrobił tzn @Kocurowaty nie przeszedł weryfikacji, a pasożyt @pawel_je przeszedł weryfikację umieszczając i wysyłając w paczce używane śmieci?

W tym momencie @Kocurowaty powinien wysłać swojej parze paczkę, a @wykoPAKA po potwierdzeniu powinien go usunąć ze ściany wstydu.

Jeżeli się mylę co do osoby @Kocurowaty to proszę aby to było wyjaśnione.

Jego przypadek bardzo poruszył moją i nie tylko osobę.

#wykopaka
  • 13
@rumapark: w przypadku @pawel_je na zdjęciu nie było widoczne nic, co wskazywałoby na to, że przedmioty w paczce nie są nowe. Po prostu na zdjęciu nie da się wszystkiego wychwycić, ale po wpisie od jego odbiorcy zareagowaliśmy.
Nad weryfikacją @Kocurowaty nie mam ochoty się rozwodzić. Chętnie podyskutuję o PW jakie do nas napisał w odpowiedzi na odrzucenie zgłoszenia. Zaznaczę tylko, że była to weryfikacja na ostatnią chwilę - pierwsze z dwóch
@Kocurowaty: dzięki za udostępnienie wiadomości - jeśli zaczynamy publiczną dyskusję to chciałbym, żeby osoby czytające dyskusje miały pełne spojrzenie na temat, stąd moja prośba. Najpierw o wiadomości, potem o weryfikacji: takich wiadomości jak Twoja dostaliśmy przynajmniej kilkanaście na każdym etapie weryfikacji. Warto sobie uświadomić przed wciśnięciem "wyślij", że po drugiej stronie też siedzą ludzie i będą musieli czytać, być może kolejny raz w ciągu kilku godzin, teksty na swój temat typu