Wpis z mikrobloga

Ogolem wczoraj rano wyladowalem w psychiatryku w zwiazku z proba samobojcza ale #!$%@? z izby przyjec, policja mnie znalazła po 3h i przywiezli w kajdankach XD znalezli slady wkluc matka znalazla strzykawki i przynzlaem sie do pizgania majki po kablach, udało mi sie tak zalatwic ze wyszedlem dzisiaj i mam pojsc na odwyk ale chyba sie uda ambulatoryjnie i koncze z opio i ciezkimi narkotykami bo jestem na to za mlody tylko szlugi i przerwa od alko #narkotykizawszespoko #opiowraki #przegryw @Sertralina @ciulus @LM317K @krysztal
  • 38
@gadpustynny Mówiłam Ci, że tak to się skończy, ale Ty jak zawsze swoje wiedziałeś lepiej. Sama zaczęłam w Twoim wieku i do dziś sobie z tym nie poradziłam, więc wiedziałam, co mówię. Ale trochę pokory przed substancją, jak myślisz, że przechytrzysz opio, to grubo się mylisz. Jesteś jednak gorszy od ciulusia. Przed Tobą długa droga, może nie skończysz jak połowa z moich znajomych od opio na cmentarzu.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sertralina: chłopak jest już #!$%@? po uszy XD w momencie przykucia w żyłe wydał na siebie wyrok a teraz coś #!$%@? że koniec z dragami XDDD takiego #!$%@?, wczesniej też miał kończyć z dragami, poza tym opio tak łatwo go nie puści, nie wie z czym ma do czynienia no niestety