Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy uważacie, że "zemsta" na byłej różowej jest okej? Nakreślę trochę sprawę, była laska zdradzała mnie z innym kolesiem dużo od niej starszym bo prawie 40 lat starszym, jak wspomniała, był ten koleś jej sponsorem i chodziło tylko o pieniądze. Była nie pochodzi z jakieś zamożnej rodziny, ale na spokojne życie jej rodzina mogła sobie pozwolić. Spokojne życie mam na myśli opłatę rachunków, kupienie jedzenia i raz na jakiś czas wyjechać na wakacje. Byłem naiwny i zapatrzony w tą dziewczynę, a jak przyznała była ze mną tylko dlatego że jej pomagałem finansowo, bo to albo zapłaciłem za jedzenie, a to mogła sobie pomieszkać ze mną raz na jakiś czas. Przyznała że w ogóle mnie nie kochała i była ze mną dla wygody. Ciągle jestem #!$%@? że tak łatwo dałem się omamić jakiejś lasce (życie uczy). Z tego co wiem to znalazła sobie kolejnego naiwnego kompana do związku i nadal spotyka się z tym starszym o 40 lat typem xD...

Zemsta miała by polegać na tym, że mam pewne informacje i pewne papierki, które zadluzyly by ja i jej rodzinę na sporą sumę pieniędzy. Nie wiem czy się mścić czy odpuścić sobie, ale radość z patrzenia jak tonie w długach jest ogromna. Dodatkowo jej nowy partner to gość z którym miałem już dawno doczynienia i też mam jakieś informacje na jego temat, więc i przy okazji on mógłby beknac na kilkanaście tysięcy złotych.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zdrada #zemsta #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla młodzieży](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 36
  • Odpowiedz
ZdrowaStara: @Prezes_roku: @Smierdzimizdupy: @Szpajdermen: @somskia: Tu nie chodzi o łamanie prawa przeze mnie, nie jestem debilem więc nie będę łamał prawa.. Chodzi o to, że jej ojciec ma firmę. Stosuje mobbing wobec pracowników, zatrudnia na czarno, wyłudza vat, nie odprowadza składek i lubi bawić się w gangsterke ogólnie pojętą, a córeczka jego jest w to wplątana, bo poświadcza nieprawdę w swoich zeznaniach majątkowych, w dodatku jest zapisana
  • Odpowiedz