Wpis z mikrobloga

@Liber_Ty: No mam te same odczucia, w dodatku nawet nie powiedziano co ta maszyna ma zrobić. Widać była to maszyna tak potężna jak trzymający się kupy scenariusz, że Whiterose wolał sobie strzelić w łeb niż zobaczyć efekt końcowy XD
@Liber_Ty: A czy wszystko musi zostać powiedziane dosłownie? Skoro wszystkie informacje o Deus zostały ujawnione to prawdopodobnie pociągnęlo to za sobą oczywiste konsekwencje.

Równie dobrze mogę się zapytać skąd wiesz że Tyrell żyje, z raną postrzałową brzucha. Poprostu wszystko na to wskazuje. Cjociaż też bym chciał żeby przeżył.

Zarówno Dom jak i Darlene w swoim odcinku miały "przełamanie". Dom zrozumiała, że musi odpocząć i ze rodzina sobie bez niej poradzi, a
@konto_dla_trybu_nocnego: O pogrzebie nic nie było w tym sezonie. A z Tyrellem to ani nie wiadomo czy żyje, ani nie wiadomo czy nie żyje. Właśnie o to chodzi że nie dokończony wątek.

A Dom nie chciała lecieć do Budapesztu, zrobiła to dla Darlene. Zadnej sceny jak rozmawiają przez telefon, żadnej sceny jak Dom odwiedza swoją rodzinę, nic.

Masa wątków niedokończona.
@Liber_Ty: Otwarte zakończenie mówi to coś Panu?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie chciała, ale w końcu poleciała i zasnęła, czego nie była w stanie zrobić od długiego czasu. Czemu mieli by takie sceny wstawić, skoro skończyło się na tym co już pisałem? Może mogli by dodać jakąś rozmowę z Darlene, ale akcja w czasei rzeczywistym dla serialu jestna tyle wartka, że nie było kiedy. Bo myślę, że jakby
@Liber_Ty: zrozum że tutaj trzonem fabuły był elliot, jego depresja, problemy, osobowość, serial to akurat zamknął, a pozostałe wątki tylko napędzały fabułę i były drugorzędne
@Jurigag: Pierdzielenie. Każdy wątek jest ważny, nawet ten poboczny. A już szczególnie w takim serialu, gdzie zwraca się uwagę na detale. Fajnie, że zamknęli wątek Elliota (tego nie neguję), ja tylko piszę o pozostałych wątkach, które również powinny zostać wyjaśnione.
co do niedokończonych wątków, to wyjaśniłby ktoś może, do czego tak bardzo były potrzebne śmierci ojca Elliota i matki Angeli? ofc rozumiem, że mogłaby to być jedna z gierek WR, ale czemu w takim razie mówił to także do innych ludzi? Wydaje mi się, że jednak wyjaśnienie tego wątku mogłoby się przydać, tyle że trochę wcześniej niż w 2 ostatnich odcinkach (ewentualnie w 12).
No i pytanie także, trochę z innej beczki,