Wpis z mikrobloga

No i przyfrunęła moja #wykopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mirabelko @Desstiny, nie mógłbym sobie wyobrazić fajniejszej paczki :D Sam pomysł z numerkami prezentów i sprawdzaniem co jak i dlaczego był mega, miałem świetny ubaw :D W ogóle wszystko było tak ładnie zapakowane, że samo to zajęło ci pewnie mnóstwo czasu. Aż mi trochę głupio jak sobie pomyślę ile musiałaś z niebieskim poświęcić czasu na stworzenie tej paki ()

Przechodząc do zawartości:

- puzelki w pytkę, myślę że w te święta je poukładam z rodzinką :)
- słodycze zawsze na plusie xD ciekawi mnie jak smakują śląskie szkloki xD sprawdzę potem do kawki
- pierniczki są takie ładne że chyba ich nie zjem xD będą leżeć jako ozdoby, szkoda że aparat w moim siajomi robi brzydkie zdjęcia, bo bym powstawiał je w komentarzach, każdy z osobna. Naprawdę śliczne (ʘʘ)
- degustacja nalewki prawdopodobnie będzie w święta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- kubek super xD (no sporo gram w wota, nie da się ukryć)
- Czołg z pojemnikami na suplementy diety ( ͡° ͜ʖ ͡°) elegancki, póki co postawię go jako ozdobę na regale ale czuję, że jeszcze mi się przysłuży w bardziej praktyczny sposób. Póki co musi poczekać na okazję :D
- bardzo ładne skarpety, dam je dzisiaj różowemu jak wróci z pracy i powiem, że od was :D (też mi pomagała przy robieniu mojej paczuszki)
- pudełka po pierniczkach też elegancko będą wyglądać jako pojemniki na różne szpargały :)

No nie wiem co tu mogę powiedzieć, paczka jest super hiper mega fajna () Widać napracowanie ( ) Dziękuję pięknie, podziękuj też ode mnie swojemu niebieskiemu i myślę, że do zobaczenia za rok. Kto wie, może tym razem ja trafię ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) TANK YOU xD

ps i nawet udało się przed wigilią ;) wiem coś o tych obsuwach, jak wiesz sam długo czekałem na przesyłkę, żeby skompletować paczkę no ale nic nie zrobisz, takie uroki robienia przedświątecznych zakupów :)
niesubordynowany - No i przyfrunęła moja #wykopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mirabelko @Desstiny...

źródło: comment_5GTiaa3p9D56oLY2haYq1hrzm7wrkLER.jpg

Pobierz
  • 5
@niesubordynowany: Różowa w pracy (odezwie się później), więc króciutko ja odpisze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardzo się cieszymy, że paczka się spodobała. Z treści listu wiesz, że nie było łatwo.

Jedyne czego żałuję to tego, że jeden prezent nie wypalił. Już chyba mogę zdradzić. Taka czapka w barwach Jagielloni ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pociągasz za żyłki, a ona klaszcze. No na mecz jak