Wpis z mikrobloga

Wczoraj mieliśmy spotkanie klasowe ze szkolnych lat, generalnie fajna posiadówa oczywiście z alkoholem. Ludzie na spotkaniu rocznikowo 30 lat, sporo już kolegów i koleżanek po ślubie ale singli też nie brakowało. Na początku wszyscy byli bardzo mili i podejmowali tematy zawodowe , każdy brylował jak to mu się w życiu nie układa ( ͡º ͜ʖ͡º) - w sumie wyszło że Polska to wspaniały kraj wspaniałych ludzi.
Sytuacja diametralnie zmieniła się po kilku głębszych, dwie koleżanki ze szkolnych lat (nazwijmy je Agata i Beata) przysiadły się do mnie bliżej no i gadka o tym jacy to MY - (czyli faceci po trzydziestce ) jesteśmy przewidywali i monotonii. Obie z tych Pań są po ślubie, jednak nie są zadowolone ze swojego życia (jak wypiją xD). Im dalej w las tym ciekawiej -
Agata : " Ja to mojego Grześka nie rozumiem , ma taką Babkę w domu jak ja i kompletnie nie zwraca na mnie uwagi - tylko praca i liczenie domowego budżetu, hehe".
Ja na to stanąłem trochę w obronie Grześka, mówię : " To chyba dobrze że facet zarabia, ma głowę na karku i pilnuje domowego budżetu, abyście mieli dobre i wygodne życie - nie musieli się martwić o jutro, to daje poczucie bezpieczeństwa, odpowiednie obchodzenie się z pieniądzem to bardzo ważna umiejętność w dzisiejszych czasach. Fakt faktem jeśli czujesz że Mąż Cię ignoruje lub nie jest tobą zainteresowany, może spróbuj z nim porozmawiać ? Może coś się dzieje ? Może gość ma za dużo na głowie ? Pomyślałaś co jest przyczyną takiej sytuacji ?
Do dyskusji włącza się Beata: " Hehe ja też mam tak Agata, czułam się niedoceniana i nie atrakcyjna , Mąż ciągle w pracy dlatego , znalazłam sobie powiernika moich problemów Michała, co prawda jest 7 lat młodszy no ale wiesz on mi "Pomaga" w tych sprawach i nie mówie tu tylko o rozmowie hehe"
Agata : "Też 2 razy tak zrobiłam ale Ci młodzi szybko przestają się odzywać, jest na to jakiś sposób ?"
Ja: " Moje drogie nie uważacie że lepiej porozmawiać z Facetami jeśli jest jakiś problem w związku , lub czujecie się źle, po co od razu dopuszczać się zdrady ? Przecież wasza "kara" (czyli kochanek na boku ) dla waszych facetów jest kompletnie nie współmierna do zarzucanych im czynów. Dlaczego idziecie z innym do łóżka zamiast zapytać Męża o co chodzi?"
Agata i Beata " Facet powinien się domyślić i wiedzieć jak zadbać o kobietę, nie starają się po ślubie to potem takie są skutki.. My nie damy rady tak żyć, wiecznie w cieniu, wiecznie bez komplementów"
Ja: " Ok rozumiem, źle wyszłyście za Mąż, to czemu nie weźmiecie rozwodu, przecież nie macie dzieci , zobowiązań ? Poco robić takie świństwo waszym Mężom, nie wiem czy można bardziej skrzywdzić faceta niż takim spotykaniem się z innym za plecami - tygodniami , miesiącami , latami...."
Agata: " No ale wiesz mój to nie jest taki zły , nie pije , ma dobrą prace, odba o dom ..."
Beata : " U mnie podobnie, dobry materiał na przyszłego ojca "

Ja : "Muszę już spadać , trzymajcie się , powodzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)"

#logikarozowychpaskow ##!$%@? #takaprawda #p0lka #patologiazmiasta #zwiazki
  • 43
  • Odpowiedz
Moje drogie nie uważacie że lepiej porozmawiać z Facetami jeśli jest jakiś problem w związku , lub czujecie się źle, po co od razu dopuszczać się zdrady ? Przecież wasza "kara" (czyli kochanek na boku ) dla waszych facetów jest kompletnie nie współmierna do zarzucanych im czynów. Dlaczego idziecie z innym do łóżka zamiast zapytać Męża o co chodzi?"

Agata i Beata " Facet powinien się domyślić i wiedzieć jak zadbać o
  • Odpowiedz
@PonuryMruk: mam nadzieję, że te lennyface na końcu oznaczało, że powiedziałeś o tym sam wiesz komu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@happy_shroom: przecież beta bankomaty nigdy nie uwierzą, że ich ukochane mogą być złe - powiesz coś złego o kobietach to jesteś incelem i mizoginem
  • Odpowiedz
@PonuryMruk: xD ostatnio powiedzialam chlopakowi ze potrzebuje isc z nim na randke bo juz mi go brakuje. Mialam ciezki vzas w pracy i poza praca, duzo wydarkow, duzo stresu, ont tez byl zaganiany i praktycznie sie tylko widywalismy wychodzac i przychodzac do domu.
No i kilka razy powiedzialam zaraz jak bedzie chwila to gdzies go zabiore, ale jakos czas mi sie rozlewal i go jigdzue nie zabieralam. Nie ukrywalam ze brakuje
  • Odpowiedz