Wpis z mikrobloga

  • 294
Za gnoja choinka cieszyła, zazwyczaj w grudniu był śnieg, w tv leciała reklama z tirem i coca-cola...a teraz gdyby...nie cieszę się że świąt tylko z tego ze mam 15 dni wolnego bo moja firma robi postój. Wigilia też, zawsze się jechało do dziadków na wieś gdzie była cała rodzinka...a teraz gdy już nie żyją tylko w grobie najbliższych... Jeszcze jak byłem w 3 letnim związku to jakoś czułem ten klimacik, ex robiła ciasta, stroiła mieszkanie..a teraz pojadę do mamy na 2 godziny na wigilię, będzie tylko brat i jego d--a...pewnie nawet się nie napijemy...i całe święta sam w domu jak Kevin. W sylwestra pójdę się gdzieś z musu n-----ć i heja
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Hejtel Ciesz się chłopie że w branży spożywczej nie pracujesz... bo nie dość że by cię te święta tak jak teraz nie cieszyły to jeszcze tego urlopu byś nie miał( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Jeszcze jak byłem w 3 letnim związku to jakoś czułem ten klimacik, ex robiła ciasta, stroiła mieszkanie..


@Hejtel: to może wreszcie daj coś od siebie, panie marudo, zamiast jak co roku czekać na gotowe, aż inni zrobią Ci święta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hejtel: u mnie to samo. Nawet mi się choinki nie chce w tym roku ubierać. Po pracy podejdę do babci już po kolacji wigilijnej, więc się zobaczę z babcią i w sumie tyle. Z ojcem się nawet w drzwiach nie minę, bo już dużo wcześniej wyjdzie i jedzie na drugą kolację do swojej d--y. Dobrze tyle, że znajomi urządzają imprezę pasterkową :D W każdym razie w te święta się więcej
  • Odpowiedz
ale po co? Ja mi się nawet choinki ubierać nie chce.


@Hejtel: to jak ci się nie chce, to nie marudź że nie ma klimatu. Ale jakoś mnie nie dziwi że typowy facet, któremu zawsze wszystko pod nos i który tylko siedział na kanapie i patrzył jak baby się uwijały w kuchni sam sobie nie potrafi poradzić.
  • Odpowiedz