Wpis z mikrobloga

@Mizantrop76 wiem, że znajdę coś lepszego- trochę się już tego u mnie na regale uzbierało :)
Po prostu ten konkretny model podoba mi się pod względem wizualnym ale funkcje jak na taką kwotę wydają się dość.. ubogie..

@Blendi jutro zapewne będę walczył sam ze sobą i finalnie kupię :) powiedz mi jak z widocznością wskazówek w nocy?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Suplement_Diety: wykop mi się ostatnio #!$%@?. Wstałem specjalnie, żeby zrobić dla ciebie zdjęcie podświetlenia i apke mi wywaliło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nieważne. Jeśli chodzi ci o lumę, to jak to w Casio, #!$%@?. Natomiast przy podświetleniu, widać wskazówki całkiem dobrze. Dodatkowo na cyfrowym wyświetlaczu możesz sobie zamiast daty ustawić pokazywanie godziny i wtedy w nocy łatwiej i szybciej odczytać czas.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Suplement_Diety: jeżeli jesteś świadomy, że nie ma tu mega funkcji (tylko strefy czasowe, 5 budzików, timer i stoper) to nie będziesz żałował. Jest dużo mniejszy niż większość g-shockow, leciutki, bo gdzieś tam ma włókno węglowe i fajnie się zmienia paski (ja mam edycję z dwoma dodatkowymi paskami na szybkozłączce). ( ͡° ͜ʖ ͡°)