Wpis z mikrobloga

#wykopeffect #wykopefekt #geopolityka #youtube #technologia #goodtimesbadtimes #nordstream2

Witajcie mirki, startuję z kanałem traktującym o ogólnie pojętej tematyce zmieniającego się świata o nazwie Good Times Bad Times ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeśli ktoś z Was kojarzy kanały: Wendover Prod, Visual Politik, Caspian Report, Polymater etc., to powinien znaleźć coś tu dla siebie, jako że będzie to pewna mieszanka wyżej wymieninych. Szczególnie z naszej perspektywy, kraju Europy Środkowej. Wydaje mi się, że na polskim yt jeszcze nie ma podobnego kanału.

Dlatego, jako niegdysiejszy bordo, zwracam się z pokorną prośbą o wykop efekt i wsparcie pierwszego wykopaliska odcinka traktującego o temacie Nord Stream 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) :

https://www.wykop.pl/link/5266591/nord-stream-2-zagrozenie-dla-europy/

Zdaję sobię sprawę z wielu niedociągnięć, które jeszcze mają miejsce, ale chciałbym je niwelować wraz z rozwojem kanału. Niemniej byłbym wdzięczny za konstruktywną krytykę kanału :)

Treści będą przekazywane po polsku i po angielsku:
POL: Good Times Bad Times PL
ENG: Good Times Bad Times

wątek na reddicie, który również za którego wsparcie, również będę bardzo wdzięczny:
Redddit NS2 PL
  • 10
Szczerze mówiąc lubię oglądać filmy w tej tematyce, a na polskim yt, nie za bardzo mogę takie znaleźć - stąd też stąd też sam pomysł stworzenia kanału (dla samego siebie :).

Sama narracja, jeśli o nią pytasz - staram się aby była na tyle obiektywna, na ile może być. Staram się przedstawić temat takim jakim jest, bez mieszania w to uczuć na zasadzenie zły/dobry.

Poza tym kanał docelowo będzie wielowątkowy, tak jak
Sama narracja, jeśli o nią pytasz - staram się aby była na tyle obiektywna, na ile może być. Staram się przedstawić temat takim jakim jest, bez mieszania w to uczuć na zasadzenie zły/dobry.


@Good_Times_Bad_Times: tu jest kwintesencja tego czy to co planujesz ma sens z punktu widzenia poznania prawdy.
Jakie metody dochodzenia prawdy stosujesz i jaka definicje prawdy chcesz używać.

"Prawda" jest różna w różnych cywilizacjach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Martwiak: oczywiście nikt nie jest wolny od osobistych uprzedzeń, nawet jeśli świadomie stara się ich unikać. Staram się, aby research który robię, opierał się o wiele różnych źródeł i przedstawiał różne punkty widzenia. Synteza tych materiałów jest następnie sprawą indywidualną. W przypadku materiału o NS2, nie można mieć pretensji do Niemiec, czy Rosji że takie projekty podejmują. Podobnie zrozumiała jest postawa państw, które się temu projektowi sprzeciwiają - i tak starałem