Wpis z mikrobloga

Korci mnie tu pisac i co mam zrobić... Będe miły. Macie ostatnie info odemnie.
Lepiej przemyślcie czy czasem nie warto wejsc w co innego. Kordek i ekipa jest na straconej pozycji, jego 5 minut bylo w 2017, 2018 i 2019, przez 2 i pól roku nie dał rady. Przypominam że nadal są w czarnej dupie, po wydaniu 3.0 ktore bedzie w lutym badz marcu to cały rok 2020 poswieca nad delegatami i zmianie systemu oplat. O sidechainach mozecie zapomniec w 2020 roku. Podsumowując Lisk zostanie w 2020 zepchnięty i niechciany przez ludzi jak i inne projekty. Po drodze jak najbardziej mozliwe odbicia, ale jako hodl nie polecam. Przypominam że dla Kordka cena się nie liczy, tylko działajacy produkt, i to jest pewne, że obudzi się w reka w nocniku. Z milionera do zera. Zastanawiam się co zrobi jak mu zostanie 500 bitków na koncie i te jego 7mln liskow. Czy bedzie ciagnol to dalej, czy porzuci projekt zeby sie nie wyssac do końca z kasy. Jak myslicie? Macie tutaj przykład gówniarza, ktory pokazał na co go stac. Elo.
#lisk
  • 1
@Lachudrinio: Zapomniałem jeszcze dodać. Nie wiem ile w tym prawdy, ale o uszy mi sie obiło, że Kordek będziecie chciał zgapić, lub pójść w ślady innego projektu. W sumie śledzac redita, roadmap i inne rzeczy to chyba powoli do tego zmierza. Jeśli to zrobi to jego kariera jest skończona. O jakie crypto chodzi to spekulacje zostawaim wam, na pewno to nie jest Ark;).