Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu udało mi się zostać wylosowaną w rozdajo organizowanym przez @SAVIO_multimedia i otrzymałam takiego oto powerbanka ʕʔ
Po otworzeniu opakowania i wzięciu powerbanka do dłoni absolutnie się w nim zakochałam, jest taki smukły i lekki, a dzięki dość niewielkim rozmiarom idelanie mieści się wraz z telefon w kieszeniach ;) taki śliczny kobiecy ;) 10tys. pojemnosci, 2 wejścia USB i jedno microusb, bardzo szybko ładuje telefon a także sam też szybko się ładuje po podłączeniu. Jedyny mankament to dość krótki kabel dany w zestawie, ale i tak korzystam z własnego bo mam wejście typu C ;)

Podsumowując polecam każdemu, kto przed sobą ma wyjazd lub wyjście, a nie zdążył naładować telefonu lub innego urządzenia ;) idelanie nadaje się również do zbierania pokemonów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#savio #saviomultimedia #powerbank #pokemongo
Jeloops - Jakiś czas temu udało mi się zostać wylosowaną w rozdajo organizowanym prze...

źródło: comment_GpQpdpD0Gb4bDBMa022VM6XcEXCblkVc.jpg

Pobierz
  • 24
wszystko mieści się w granicy błędu pomiarowego.


@SAVIO_multimedia: Błędu pomiarowego wynoszącego blisko 10%? Czyli to tak jakby ludzie kupowali gówna z chin z waszym logiem za 10% taniej, bo powiedzą: "No wiecie, błąd pomiarowy mojego konta bankowego i dlatego wam zapłaciłem 90 złotych, zamiast 100"
Oszukujecie ludzi i nawet się z tym nie kryjecie.