Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? mirki powiedzcie czy jestem #!$%@?? Poznałem swoją obecną żonę kiedy miała 16 lat, ja wtedy miałem 17. Teraz mam 26, oboje jesteśmy dla siebie pierwszymi jak i zarazem jedynymi partnerami seksualnymi. (Na #!$%@? o #bolecnaboku nawet nie zwracam uwagi).
Między nami jest naprawdę świetnie, bardzo ja kocham i ona mnie też. Ale ja nie o tym...

Chodzi mi o to, że gdyby kiedyś nie daj Zeusie coś sie miedzy nami zepsuło, gdybyśmy się rozstali to nie wyobrażam sobie związać się z kobietą, która miała innego przede mną. Chyba byłbym już sam do końca życia, bo przecież spotkanie dziewicy powyżej 20 lvlu graniczy z cudem.
Tak bardzo odpycha mnie myśl, że można całować się, uprawiać seks z osobą z którą wcześniej robił to kto inny że chyba bym się nie przełamał.

Powiedzcie mi czy tylko ja jestem tak #!$%@? czy może ktoś też tak ma xD
Oczywiście mam świadomość tego, jak bardzo moje podejście jest niewłaściwe ale nic na to nie poradzę.

Na szczęście moja żona zdradą gardzi chyba jeszcze bardziej niż ja (A ja gardzę niezmiernie). Odcieliśmy już wiele znajomości tak z mojej jak i z jej strony gdy tylko dowiedzieliśmy się że ktoś zdradza partnerkę/partnera.
Mam gorącą nadzieję że przejdziemy przez życie wspólnie, ale wiadomo - bywa różnie.

#seks #zwiazki #zdrada #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania ciezko mi uwierzyć że można tak być z kimś całe życie i nie mieć myśli o tym jak to byłoby z kimś innym. Nie znam ani jednej pary która jest ze sobą od młodego wieku i nie rozstał się choćby na jakiś czas... Ale życzę powodzenia. A znalezienie dziewicy koło 30tki będzie diabolo trudne, chyba że będziesz szukał wśród fanatyczek kościoła (chociaż te zazwyczaj wychodzą za mąż jak mają 19)
@AnonimoweMirkoWyznania mnie interesuje dlaczego w ogóle zadajesz to pytanie. Skoro jesteście małżeństwem i się kochacie to skąd te myśli w głowie?
Nie zrozum mnie źle. Z moją żoną jesteśmy w związku już od kilkunastu lat. Sporo razem przeszliśmy i naturalnie różne myśli się przewijały w głowie, również takie jak by to było być z kimś innym. To normalne. Jestem jednak zaskoczony, że skoro jesteś szczęśliwy to dlaczego Cię to męczy na tyle,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: ja mam tak. Miłość w liceum a potem rozstanie. Na studiach się dowiedziałem że dziewicy to ze świecą szukać więc poszedłem do psychoterapeuty. Pomogło. Life is brutal. Moglem w sumie szukać po liceach ale kurde, tam też ładniejsze to rozprute.