Wpis z mikrobloga

@slodziak: za każdym razem jak tam przez przypadek wchodzę, to czuję się jakbym wchodził do innego świata.

Nagle okazuje się, że wbrew mojemu mniemaniu kabarety nadal są niesamowicie popularne, tak samo jak kanały, które uznałem już dawno temu za wymarłe.
Na przykład taka smiechawatv. Ostatnio oglądałem to z 5 lat temu. Ale okazuje się, że hehe żarciki o tematach wóda, teściowa, żona nie daje nadal są na topie i ci
  • Odpowiedz
@slodziak: A i tak algorytm zrobił niesamowite postępy. Tzn. na czasie się nie zmieni - to będzie mieszanka patologii, cwaniactwa i gówno contentu.

Ale kurde, główna/polecane to jest jakiś gigantyczny postęp w ciągu ostatniego pół roku.
I dostaję rzeczy nowe, zupełnie inne niż podejrzewałem że mi się spodobają (dlatego nie zgadzam się do końca z @Pomarancza_2310: )

No kurde, ostatnio dostałem kanał o modzie vintage i nie mogę
  • Odpowiedz
hyba mylisz główną z kartą na czasie, na głównej faktycznie są fajne rzeczy i zależy od tego co się ogląda, a na czasie to jest to co ameby oglądają w danym kraji


@slodziak: No, dokładnie to napisałem.
  • Odpowiedz
@Pomarancza_2310: A potem się dziwimy, że w Polsce nic się nie zmienia i nie poprawia. Rośnie kolejne pokolenie januszy z grazynami - hehe wódeczka cycuszek i disco polo. Btw ostatnio byłem chwilę na imprezie 18 kogoś tam, bo odbierałem siostrę żony - wszyscy #!$%@? jak stróż w Boże ciało (małe czarne, koszule, krawaty), łupie jakieś najdurniejsze disco polo z tekstem dla ludzi o inteligencji kamienia i każdy pali fajki (znaczna
  • Odpowiedz
  • 0
Za moich czasów (32 lata here, więc jeszcze nie pora na śmieciarkę) większość gardziła disco polo, każdy starał się wbić na imprezę w jakiejś swojej stylówce ale nigdy galowo, ze fajkami było 2:1 w wykonaniu liczebności strony męskiej. Mam wrażenie, że wtedy jakoś ludzie bardziej chcieli się otwierać na coś nowego i innego, bardziej ambitnego. Dziś wracamy do modelu lat PRL-u i to jest #!$%@? straszne.


@Purple Jeśli przez Twoje czasy
  • Odpowiedz