Wpis z mikrobloga

@LewCyzud: Ja miałem jeszcze starszego - Flatron 775FT. Do tej pory pamiętam, bo kosztował 1700zł - dokładnie pół ceny całego kompa wtedy, ale miałem za to przez jakiś czas największego w mieście :) Raz mu padło odchylanie, potem przestało działać OSD i tak leżał na szafie, aż parę lat temu poleciał na recykling.
Pobierz
źródło: comment_lykb1JLpuMSrnP7oyICrV8QsObXEVLe3.jpg
Ja miałem LG Flatron 774ft - kawał pięknego sprzętu (długo wyczekiwane 17 cali i wreszczie płaski ekran). Jakieś stare zdjęcie mam z 2005 roku, ale mało wyjściowe ;-) Nie pamiętam co się z nim stało (,) Na zdjęciu z 2007 roku widzę, że na biurku stała już (nadal kwadratowa) Iiyama ProLite E430 (o ile dobrze odczytałem nazwę, bo rozdzielczość zdjęcia jest słaba)
@winsxspl: O, to mój tak brzdękał przy każdym włączeniu, może jakąś wadę miał, albo się magnesował sam z siebie. Ale faktycznie, miałem go jakieś 5-6 lat, działał bez zarzutu, a teraz od 8 lat mam też LG, ale płaski i oprócz kilku niezauważalnych martwych pikseli i trochę wypalonej matrycy też nie stęka i w sumie jestem pozytywnie zaskoczony