Wpis z mikrobloga

Jako, że środka używam już 1.5msc dla zainteresowanych wysune parę wnioskow/spostrzeżeń.

- Loxon zaczął działać szybko jakoś w 3tyg.
-miejsca w których nie miałem brody pojawiły się białe cienkie włoski.
-jako 25latek miałem słabo zarośnięte twarz (ale też nie gładka) golilem się co 3-4dni, aktualnie muszę codziennie.
-środek strasznie wysusza twarz przez co po pewnym czasie niemilosierne swędzi... (najlepiej przed/po 2h psiknieciem natłuszczac krema i)

Ogólnie : działa, o dziwo.

#minoxidil
#loxon
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kliko: Zastanów się 3 razy dlaczego taki wielki biznes się już dawno nie kręci kiedy problem dotyka pewnie z miliard ludzi na świecie i nie ma żadnego prawdziwego dowodu na to, że po minoxidilu włosy na ryju zostają na stałe

Jak się nie znasz, to nie p-----l, jakbyś się znał. Irytujące to jest.


Chyba mi nie powiesz, ze nikomu sie nie oplacalo zrobic rzetelnych badan zeby potwierdzic ze to faktycznie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Majkel94:

Chyba mi nie powiesz, ze nikomu sie nie oplacalo zrobic rzetelnych badan zeby potwierdzic ze to faktycznie dziala trwale XD


Jaki twoim zdaniem jest powód braku badań? Tylko mi nie mów, że dlatego, że to nie działa - skoro nie ma badań, to nie możesz tego wiedzieć (idąc twoim tokiem myślenia xD).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Norskee:
Myślę, że powód braku badań jest następujący - badania przeprowadza się, by móc wypuścić lek na rynek. Bez badań nie ma zezwolenia i nie ma zysku. Po co przeprowadzać drogie, wieloletnie badania, skoro lek jest już legalny i można go kupić (dzięki badaniom na głowę)?

Po drugie mało facetów jest w stanie pogodzić się z łysieniem, ale brak brody wielu zaakceptuje.

Po trzecie brodacz prędzej zdecyduje się na zgolenie łysiejącego łba na zero niż ktoś bez zarostu (w końcu kto by chciał wyglądać jak seba?). Więcej kasy jest z frajerów używających do końca życia naszych produktów na głowę, niż przez kilka lat
  • Odpowiedz
@Kliko: a co z resztą ciała? placki na klatce piersiowej, brzuchu, rękach, nogach? Serio myślisz, że ludzie by sobie nie mazgali minodixilem tego przez rok czy tam 2 lata żeby na stałe mieć normalne włosy tam gdzie powinny być?
Tak się d-----------ś do tej brody, że zapomniałeś chyba od kogo człowiek pochodzi i gdzie ma włosy i to nie tylko głowa brwi i twarz

Nie ma badań, nie ma żadnego
  • Odpowiedz
@Norskee:

a co z resztą ciała? placki na klatce piersiowej, brzuchu, rękach, nogach?


Nie znam osób, które chciałyby mieć owłosioną klatę czy plecy. Jeśli stosowanie minoxidilu na twarz jest niszowe, to to byłoby nieporównywalnie bardziej niszowe.

Jak będę pamiętał, to może kiedyś cię zawołam, jak już odstawię minoxa (stosuję od 13 miesięcy z dobrymi efektami ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
@Majkel94: Używam prawie 3 tygodnie i rzeczywiście, skóra się bardziej łuszczy, ale mnie jakoś nie swędzi, efektów też na razie nie widzę, ale nie każdemu tak szybko się rozwija jak tobie, chociaż mam nadzieje, żę taki efekt niedługo nadejdzie
  • Odpowiedz
@Majkel94: w sumie ja mam pytanie - w jaki sposób na brodę nakładasz konkretnie loxon? Bo on jest z atomizerem, tak? Właśnie zamówiłem i się zastanawiam, bo większość osób ma po prostu pipetę w preparatach z minoxidilem które widziałem na necie
  • Odpowiedz
  • 0
@Czosnecky rozpylam. Nie bawię się w "wklepywanie" preparatu tylko zostawiam go na twarzy. W miejsca w których mam większe braki rozpylam z bliższej pozycji żeby mieć pewność, że duża ilość środka tam poleci.
  • Odpowiedz
  • 0
@Czosnecky ja używam 3-5 ogólnie i po 1 w miejscu na którym najbardziej mi zależy (z dwóch stron) czyli wychodzi mi 5-7 średnio. Nie widzę sensu stosować więcej tylko częściej będziesz musiał kupować a i tak działa....
  • Odpowiedz
@Majkel94: wielkie dzięki ;) zobaczymy, może coś pomoże bo w ostatnich miesiącach coraz więcej włosów zaczyna mi się na twarzy pojawiać, więc może po minoxidilu poleci szybciutko
  • Odpowiedz
  • 1
@Thaddaeus zero skutków ubocznych. No może wysuszenie skóry na twarzy. W miejscu gdzie były braki owłosienia pojawiały się małe jasno włosy i tyle, w miejscu w którym było ale rosło wolno, zaczęło rosnąć ok 2x szybciej.
  • Odpowiedz
@Thaddaeus: ja 4 miesiące mam za sobą, przed broda była tylko na brodzie, wąs i cała reszta praktycznie w ogóle. Teraz policzki pokryte ciemnymi włosami, co prawda są dosyć rzadko rozmieszczone jeszcze, ale zaczęło rosnąć coś, więc pewnie z rok będę musiał stosować. Z efektów ubocznych to mocno mi sie twarz wysusza, jak chodziłem na uczelnię to po prostu w ciągu dnia smarowałem twarz kremem, jak siedzę w domu to
  • Odpowiedz