Wpis z mikrobloga

@Vadzior:
-zbootuj Kali Linux
-Przejdz do katalogu gdzie masz zamontowaną partycje z windowsem (wcześniej że screena który przesłałeś wynika że był to katalog to /media/root/Windows8_os/ )
- jak już będziesz na partycji windowsowej przejdź do: windows/system32/config
- wpisz w terminalu: chntpw -l SAM
Wyświetli się lista użytkowników windowsa.
-wpisz: chntpw -u SAM
-wpisz 1 potwierdź y i Zrestartuj kompa.

Wyżej podałem linka z obrazkami.
@Franz_Maurer: Hm.. Z tym montowaniem dysków to było tak, że w filmie który ogladałem było, że trzeba zamontować, jak czegoś takiego nie zrobiłem bo na pulpicie miałem już te dyski do wglądu. A tak jak na filmie montowali to tej opcji nie było. Więc pominąłem. Może trzeba zamontować jakoś?
Ja już zwracam lapka, ale będę z nim walczył jeszcze za jakiś czas.
System zamontował ci dysk pod jakimś katalogiem z tym że w trybie tylko do odczytu. Nie możesz nic tam zapisać etc. Musiałbyś sam odmontowac ten dysk, pobrać paczkę i zamontować ponownie z tym że z możliwością odczytu i zapisu.

Ja już dzisiaj Ci nie pomogę bo wychodzę. Jak cos to pisz np jutro. W miarę możliwości postaram się pomóc ( ͡º ͜ʖ͡º).
@Vadzior: jak coś to rainbow tables masz nawet na windzie (ophcrack np) . Może opisz problem bardziej abstrakcyjnie - jak koleżanka zapomniała hasła do windowsa to można to złamać w 5 minut, po prostu podłączając pendrive - jeśli dobrze zgaduję z tym to właśnie ophcrack to złamie w ciągu ~5 minut.
@Przegrywek123: No ja właśnie Kaliego używam żeby z jego poziomu użyć tego ophcrack. Tylko problem pojawia się z miejscem żeby pobrać i rozpakować tablice.

Chyba, że masz sposób z pominięciem kaliego i użycie samego ophcrack, tylko proszę o bardzo drobiazgową instrukcje :(