Wpis z mikrobloga

@newcartman czytałem wszystko, co prawda z 10 lat do tyłu, i twierdzę odwrotnie. Fajnie że postawili na książkę A nie grę. Wydaje mi się że największy problem mają Ci którzy nie czytali i czepiają się np medalionu Geralda albo tego że nosi jeden miecz ¯_(ツ)_/¯
@Shaggy_dg: Wielu miało kontakt tylko z grą, więc po części rozumiem ich narzekanie. Ja osobiście nie przykładam wagi do takich detali. Jak długo historia jest spójna i ma sens to zmiany postaci czy historii mi nie przeszkadzają (niestety mam parę problemów z tym jeśli chodzi o fabułę). Nie oczekuję i wręcz nie chce kopii 1:1(książki już czytałem). Szkoda mi tylko, że nie było tu Nenneke, która w prosty sposób łączyła opowiadania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shaggy_dg: nie mam problemu z murzynami, nie mam problemu z wieloma rzeczami ale no na litosc boska czare goryczy u mnie przelal 5 odc i szukam dzina z opowiadajiami jestem na bieżąco bo rok w rok albo #!$%@? albo czytam ale zmiany ktore nijak nie rozwijaja postaci a nawet ja uplycaja nie maja dla mnie prawa bytu