Wpis z mikrobloga

To nie żart!
Open Beta WykopOTS v2 start już jutro o 19.00!

Na czas trwania bety (nieokreślony, aż wszystko będzie gotowe) statystyki i podejście do servera będzie możliwie zbliżone do planowanej oficjalnej edycji. Oznacza to brak rozrzucania hajsu z gma, rozdawania lvli itp (może pod koniec bety, na testy endgame contentu).

Na serverze pojawiło się sporo usprawnień, które mimo zamkniętych testów wymagają sprawdzenia w praktyce, oto część z nich:
Nowy klient - wersja 12+
Nowe questy - Inquisition, Banuta Quest, Bigfoot Burden(Warzone), Elemental Spheres, Ferumbras Ascendant.
Nowe/usprawnione systemy - Imbuing, Prey System, Daily Reward, Analizery, Eventy typu Last Man Standing.
Wiele poprawek istniejących wcześniej questow, mapy oraz mniej istotnych mechanik.

Link do stronki z możliwością założenia konta, postaci oraz pobrania klienta zostanie podany jutro na kilka godzin przed startem.

Dla niewtajemniczonych podstawowe info o serverze:
Exp zaczynający się od 3.5x, retro pvp, loot nieco wyższy jak na rl, brak syfu takiego jak trainery itd, zakaz botów.

PS
Na nic wielkiego nie liczę, jedyny wpis informujący o tym serverze jest właśnie tutaj, ale myślę, że miło będzie porozmawiać sobie (powyzywać się) w depo, i zjeść wspólnie wigilijną kolację po wyczerpujących walkach z rotwormami.

#mirkots #wykopots #tibia #tibiazwykopem
Geron - To nie żart!
Open Beta WykopOTS v2 start już jutro o 19.00!

Na czas trwan...

źródło: comment_ly1eSjYsp0Vg5v7YbtSLV1wLo7MU0x8x.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@szejdi123: tylko 12, za starego wykopotsa niektóre osoby dostawały pozwolenie na używanie 10, i kończyło się to tak, że połowa z nich wkręcała o problemach z 12 aby używać bota xD
  • Odpowiedz
@Ghost2: klient będzie po południu do pobrania, ten z rl nie zadziała przez inne ip, niezgodności w teksturach itp (jest to troche starsza wersja)
  • Odpowiedz
@Geron: skąd mam mieć pewność że to nie będzie wirus?

Retro pvp oznacza że jak ktoś mnie zaatakuje a potem ja jego to już nie moge wejść do pz?
  • Odpowiedz