Wpis z mikrobloga

Słuchajta potrzebuję kilku idealnie białych koszul do pracy. Kupiłem w Vistuli 2 sztuki po ok. 100 zł. z nadzieją, że będą jakościowo dobre. Takiego gówna to dawno nie widziałem. Nie da się uprasowac, materiał z jakiejś lajkry, guziki podżółkłe, koszula ma jakąś dziwną tendencję do wychodzenia ze spodni. Ale nie o tym. Możecie polecić jakis sklep? Markę? Cokolwiek (nie za miliony cebulionów)... #korpo #korposwiat #ubierajsiezwykopem #streetwear
  • 10
  • Odpowiedz
@Hehehe115: Dwa grosze ode mnie - nie rozumiem przepłacania za coś takiego jak koszule. Przecież to bielizna de facto. Niszczy się bardzo szybko, bo jest blisko ciała, wchłania pot, brud i bakterie. Moje po 60+ praniach nie wyglądają co prawda źle, ale ślady zużycia widać po blizszym przyjrzeniu się. Sam jestem w stanie zapłacić za dobrą jakościowo koszulę maks ok. 120 zł i po tyle chodzą oryginały z Lamberta z
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm: Też nie jestem za przepłacaniem, ale w tym przypadku dla mnie jest spora różnica w jakości i dopasowaniu. Druga kwestia, że te koszule mi się po prostu podobają. Za swoją dałem co prawda ponad 600zł, ale po kilkudziesięciu praniach nie ma na niej żadnych śladów zużycia.
  • Odpowiedz