Wpis z mikrobloga

@anonanonimowy321: Wygląda jak podrasowany sebix. Sorry, ale on bardziej mógłby odgrywać rolę wieśniactwa. Kolo grający wiedźmina to chad. Nie jestem gejem, ale kształt jego czaski i żuchwy to dzieło sztuki. Musiał ma ryjec kobiety. Taka okrągła morda, a tamten kolo to mocno zandrogenizowany Chad. Można jedynie poza, drościc. Koleś dostał główną rolę za wzrost i zajebisty wygląd. Gdyby miał 175 cm wzrostu to nawrt z taką twarzą nikt by go nie
@anonanonimowy321: W Polsce musiał może i jeszcze robi wrażenie na karynach, ale za granicą, ze swoim okrągłym polskim ryjcem i mizerny wzrostem jest zwyczajnym stysiem, a tam takich Chadów nie brakuje. Musiał gra tam jakąś gówno rolę. Postać, której nawet nie ma w powieściach Sapkowskiego. Jest to jakaś mała rola wykreowana na potrzeby serialu. A może ktoś od Musiała posmarował sapokowskiemu, bo wiemy, że dziadek chytry na kasę, aby go tam
@Pierdzik: Oficjalnie on ma zaledwie 173 cm wzrostu, ale słyszałem opinie kobiet na pewnych forach, że podobno wydaje się być jeszcze niższy w realu. Są jeszcze inne zdjęcia, gdzie widać buty i ogólnie są one trochę większe, niż zwyczajne. Widziałem sporo takich butów, także mam pewne podejrzenia. Takie buty potrafią dodać 6cm lekką ręką, a wyglądają tylko na minimalnie większe od zwyczajnych półbutów. Takie obuwie jest bardzo modne wśród aktorów właśnie
@Psdziad: tski komentarz znalazłem

Może byście pisali takie artykuły oglądając cały sezon? Musiał "ożywa" chyba w 7 odcinku (lub 6 nie pamiętam ), bo odcinki to oddzielne opowieści w różnym czasie ,a nie tylko jeden ciąg wydarzeń.