Wpis z mikrobloga

@GHan: Zalezy czy chcesz zaszyfrowac folder tak zebys tylko ty mial dostep, czy ukryc tymczasowo przed kims kto bedzie korzystal z komputera. Jesli to drugie to prawym na folder > wlasciwosci > zaznacz 'ukryj'

W opcjach folderow mozesz zaznaczyc zeby ukryte pliki byly niewidoczne
@GHan: A ja powiem coś w stylu Gry o Tron - zamiast robić z tego tajemnicę, uczyń z tego swoją tarczę. Wyślij te fotki wszędzie, gdzie się da a nikt nie zrobi z nich broni przeciwko Tobie. A gdy ktoś zapyta dlaczego wysłałaś swoje fotki tu i tam powiedz - a co cie obchodzi moje ciało? Chcesz mnie zatrudnić ze względu na umiejętności czy coś innego? A w ogóle to patrz
@GHan: zaszyfruj głupim winrarem z hasłem na pliki. Nawet jak będzie na archiwum napisane mojenudle.rar to bez hasła nikt Ci nie wejdzie jak nie będzie ono dupa1234. ( ͡° ͜ʖ ͡°) a dodatkowo będziesz miała więcej miejsca na dysku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GHan: vetacrypt - najlepsza opcja, program stworzony do szyfrowania plików.
Winrar - też spoko, jak nie chcesz czekać na skompresowanie to ustawiasz "bez kompresji" i dajesz hasło. Tylko broń boże nie rozszerzenie zip.
Skitranie folderu gdzieś w plikach systemowych/ukrywanie folderu - spoko, najprościej, ktoś znajdzie tylko jeśli wie czego szuka (np będzie szukał wszystkich plików jpg).
Przechowywanie jakichkolwiek danych tylko na penie - moim zdaniem błąd, peny zdychają bez zapowiedzi. Jeśli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GHan: Włącz szyfrowanie efs ale chyba tylko w windowsie pro jest. Prawym na folder, właściwości, zaawansowane i gdzieś tam będzie.