Wpis z mikrobloga

@echelon_: W tym wywiadzie jest napisane, że kobieta jest lepiej przygotowana na wydanie zdrady, bo pójdzie do kochanka.

Polecam każdemu zobaczyć minę laski, która zdradzała swojego gościa z wami, to się wydało, ona z tego powodu chciała związku z wami, a wy jej kazaliście spadać, bo was interesowało tylko fwb XDD
  • Odpowiedz
@LewCyzud:"Mam wrażenie, że generalnie kobiety nie szukają zdrady – to sytuacja sprzyjająca zdradzie je znajduje. Mężczyźni za to aktywniej szukają okazji do skoku w bok."

...xD
  • Odpowiedz
@rajdi przecież hip hopy tych gimbazo artystów są 1:1 przeniesione z murzyńskich rapów z UK. Niestety ale marzenie bolca z "chłopaki nie płaczą" o chłopakach z MTV którzy mają trochę luzu spełnią się w młodym pokoleniu xD
s.....2 - @rajdi przecież hip hopy tych gimbazo artystów są 1:1 przeniesione z murzyń...
  • Odpowiedz
@Hawthorne: Różnie ludzie na to patrzą, wielu się zarzeka, że rzuciłoby żonę/partnerkę od razu, a prawda jest taka, że ludzie po wielu latach w związku są tak ze sobą silnie związani, że nawet skok w bok nic nie zmienia i sobie przebaczają. Działa to w dwie strony /tutaj argument przykładu/ znam parę gdzie żona wybaczyła zdradę; aczkolwiek związek się rozpadł przy drugiej zdradzie męża ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Hawthorne: Ja zrozumiałem, że ten mąż ucieszył się że jest nadal dla swojej żony najważniejszy, że jest dalej atrakcyjny. Coś jak końcówka tej krótkiej animacji. Cała ta historia z tą zdradą jest absurdalna i możliwe, że ci ludzie żyją innymi zasadami, w końcu mamy swingersów dla których pojęcie zdrady jest pewnie inne (nie wiem, może seks grupowy bez wiedzy partnera? xD) A może po prostu gościu jest frajerem z kasą,
jacek007g - @Hawthorne: Ja zrozumiałem, że ten mąż ucieszył się że jest nadal dla swo...
  • Odpowiedz