Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
#wykopaka

Dzięki @cuoco za paczkę! Wszystko ładnie zapakowane, a w środku same dobre rzeczy ( ͡º ͜ʖ͡º) Jest busola, która na pewno się przyda na nie tylko górskich wędrówkach (będzie trzeba sobie odświeżyć pewne umiejętności). Jest i dobrze zapowiadająca się książka ( obiecuję, że szybko przeczytam( ͡º ͜ʖ͡º), tak do marca). Jest i mapa gór, które tak ciekawe, mi są wciąż mało znane. Mielonka na czarną godzinę na pewno się przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°)Ślunskie bombony, michałki i pryncypałki będę zajadał ze smakiem popijając wro... ukraińskim piwem ( ͡~ ͜ʖ ͡°). No i dziękuję za fajny list na bardzo rzadkim papierze ( ͡ ͜ʖ ͡)
wyjadamzgarnka - #wykopaka 

Dzięki @cuoco za paczkę! Wszystko ładnie zapakowane, a w...

źródło: comment_axWM4pEZpoM5bwXSsWuG1Jw0uH1qCQKu.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@wyjadamzgarnka: cieszę się, że się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) no but duży, ogólnie jestem duży, co nie zawsze jest spoko jak sie utarło na wykopie xD ta paczka była zapakowana w inne pudelko ale nie zmiescila sie do paczkomatu jak chciałem ja nadac za poierwszym razem, wiec musialem przepakowac xD a pudelko po butach wymiarowo idealne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piczu:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cuoco: w sumie z piwkiem o tyle trafiłeś, że już kilka razy na ukrainie byłem, a lokalnego piwa jakoś nie piłem. Co do książek, to już mi się kolejka na 2020 robi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tą chyba zacznę już w następnym tygodniu czytać. No i jal bym wiedział, że wysyłasz z Wro, to bym osobiście odebrał ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Często
  • Odpowiedz