Wpis z mikrobloga

#wykopaka

Mircy, nie wierzę że piszę taki post i mam nadzieję, że uwierzycie w to co się stało bo ja uwierzyć nie mogę xD

Kilka dni temu napisał do mnie Mirek @hilemz który bierze udział w wykopace, że chciałby wysłać mi upominek. Nie znałam wcześniej tego Mirka i pomyślałam, że zgrywa sobie ze mnie #heheszki xD
Chcąc zaśmieszkować podałam mu kod paczkomatu i zastanawiałam się jak cokolwiek nada nie mając mojego numeru :D

Na następny dzień Mirek wysłał mi link do śledzenia, tutaj pomyślałam że już naprawdę jego heheszek był dobrze zaplanowany i zgrał się z jakąś jego paczką xD
2 dni później dostałam wiadomość z numerem telefonu i kodem na odbiór paczki z paczkomatu.

Powiem Wam... jak się dzisiaj ubierałam w celu spaceru do paczkomatu to czułam się jak ostatnia kretynka myśląc że ktoś totalnie robi sobie ze mnie jaja xD
Nawet nie wiecie jak sie zdziwiłam jak skrytka się otworzyła XD teraz pojawiła się obawa, że paczka mi wybuchnie w rękach, ale nic takiego się nie stało xDDD

Na drżących nogach szłam do domu, żeby odpakować piękną paczuszkę i poznać jej zawartość. Najpierw oczom moim ukazał się kilogram cukierków, a w środku 2 mniejsze paczki. Jedna wyglądała mi na czekoladę i nie pomyliłam się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A druga... zobaczcie sami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Kopara mi wprost opadła i nie może się pozbierać, czegoś takiego się po prostu nie spodziewałam, już szybciej jakiejś pluszowej kupy xD

Słowa nie wyrażą jaką radość mi sprawiłeś Mireczku - zupełnie obcej Mirabelce (ʘʘ)

Wszyscy plusują teraz Mirka @hilemz , niech Wie że go szanujemy

Nie wiem jak mam Ci dziękować, za taką niespodziankę :O i wolę nie mysleć co sprezentowałeś swojemu Odbiorcy :DDD
Pobierz Shyvana - #wykopaka

Mircy, nie wierzę że piszę taki post i mam nadzieję, że uwierz...
źródło: comment_1NFy3L1FXdZlJFRDXJh017CiQZ5E4rCp.jpg
  • 85