Wpis z mikrobloga

@Elec czenu to tak dropi? Pamietam podczas aktow mi to z metamorpha poszlo i sie cieszylem ze troche zarobie a juz z 15 wystawionych bylo tego xD
  • Odpowiedz
@Elec: Taki typowy chłam i nikt nie będzie budował na podstawie tego kija buildów jedyną zaletą jest to
że dostępny jest na niskim lv i jak komuś się fartnie 6l to może biegać z tym przy levelowaniu postaci, bo w końcu 6l możemy mieć tylko w klacie i ewentualnie właśnie w 2H - no są 2Hendy gdzie mamy boost do dpsu po 600% i dodatkowo inne extrasy a tutaj -
  • Odpowiedz
@Elec: @trll: @trzyglow: WI jak najbardziej się nadaje na dobry build ale nie jest popularny bo po 1 to staff a po 2 ma trochę wolny clear który w dzisiejszych czasach zoom zoom jest be. I nie rozumiem śmiechu z 6l bo to jak najbardziej się przydaje jeśli byś chciał zrobić WI totem, jeśli nie będzie linków to totem nie dostanie supportów. Przynajmniej dawniej tak było
  • Odpowiedz
@muse: Tak jak setką innych broni, które pozwalają nam zrobić o niebo tańszy build - ten kij w podstawie ma mierny dps (a są inne które bez żadnych warunków dają nam na dzień dobry 600%+) tutaj musimy tą int.
zbierać w drzewku i w itemach a to jest drogi interes i wymaga np. noszenia legend, bo mamy ringi np. które zwiększają naszą int. za każdą legę itp. itd - nie
  • Odpowiedz
bo z EQ gówna wszystko zrobi


@KrystJan: chaaa co prawda to prawda dlatego polecam początkującym graczom właśnie albo totemy albo
np. golemy (zresztą kilka postów niżej o tym wspominałem) same plusy oczywiście jak ktoś ogarnie trochę grę to może potem bawić się w inne buildy -moim najdroższym jak do tej pory był Herald of Agony - taki skorpion (ale nomen-omen to również minion- chaaa) - no kosztował mnie exaltów od
  • Odpowiedz