Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Dżem dobry (agrestowy), 07:00:01, Czwartek, 19 grudnia 2019. Imieniny: Gabrieli, Dariusza, Eleonory. Słońce podniesie się dziś o 08:04. Świecić będzie 7 godzin i 18 minut, w zenicie znajdzie się o 11:43 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:22. Ciemna noc zapadnie o 16:53, ale gwiazd można wypatrywać od 16:07.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?

  • 29
@micke: @micke: @Bumelanzownik: @Daro82: @Formbi: @FKSSM: @wyinwidualizowany: @Formbi: @Sikorka2017: @Formbi: @Rudalke: @unizony_czlonek: @wynalazek_one: @Daro82: @Stalowa_Figura: @jezus_cameltoe: @Beer_Is_Good_For_You: @wynalazek_one:

Czesc wyszstkim, ostattnio cos bylem malo aktywny. Dzisiaj lece na zaliczenie z badan operacyjnych a ja nie jestem dobry z programow dualnych ; / no coz, to tylko zerowka ¯\_(ツ)_/¯

Smacznej kawusi ( ͡° ͜
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @TomTailor100 @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @n1c3
Dzień dobry! Już z dziećmi w drodze do przedszkola, zostały im dwa dni i też wolne ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Następnie śniadanie
Hej @micke i hej Miruny! Spokojnego dnia i nie zapomnijcie znaleźć dziś chwili dla siebie! Weźcie kąpiel z extra pianą, napijcie się kawy z 'odświętnej' filiżanki, załóżcie mięciutkie skarpety - cokolwiek pozwoli Wam wziąć głębszy oddech i oderwać się od codziennej rutyny. Jesteście super i ściskam Was wszystkich mocno. Już niedługo chwila odpoczynku!

U mnie ajerkoniak już się chłodzi w lodówce, żeby móc go popijać w świetle choinkowych lampek. Z przesadnie ozdobnego
@micke, @TomTailor100 , @Sikorka2017, @Wejszlo @buczubuczu, @Pjotsze, @Dziesion, @Rudalke, @unizony_czlonek, @bolorollo, @slabehaslo, @MalaGlupiaMiejscowosc01, @wynalazek_one, i reszta ()

Czwartek, czwarteczek, czwartunio. Poszukiwania karpia czas zacząć! Znowu cały dzień na zakupach, bo jakżeby nie i inaczej, trzeba zacząć już szykować się na wtorek. Spać mi się chce, wróciłem przed 2 z Gwiezdnych Wojen i powiem tak:
Witajcie, dalej ciepło za oknem( ͡º ͜ʖ͡º) ja tuż po świętach choinkę pakuje( ͡° ͜ʖ ͡°) połowa mieszkania w kartonach a to nawet nie połowa, 7 stycznia przeprowadzka na swoje M. ( ) Wigilia, ja i dzieci u rodziców, moja na Ukrainie, jedyne wolne gdy ja mam i mogę się zająć dziećmi i psem ¯_(ツ)_/¯ prezenty już od
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @n1c3 @wynalazek_one @Peter_Mountain
Dzień doberek wszystkim, dzisiaj na kujawach przymroziło z lekka na całe szczęście moje "lambo" odpaliło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@TomTailor100: Ja dzisiaj wrzucam zespół z panią na wokalu, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać.
https://www.youtube.com/watch?v=BaVVaS2n6MY