Wpis z mikrobloga

@Velion: To jest bardzo prosty mechanizm: jeżeli robisz po kilka-kilkanaście relacji na instagramie dziennie i wciąż zachęcasz ludzi do interakcji, ludzie będą się interesować twoim życiem, bo sam robisz z niego publiczną sprawę. Nie chcesz, żeby inni interesowali się twoim życiem, nie otwierasz do niego drzwi na oścież. Po prostu. Patrz: Przemek z BB2 albo Tomek (kto?! ;D) z BB1.
@Velion: a zauważyłeś ze oni sami poruszyli ten temat? ze ewka robi zdjęcia kamilowi jak przynosi jej śniadanie do łózka i pozwala oglądać to wszystkim? To oni "sprzedają" swoja prywatność. Milion stories i live'ów na instagramie nie służy jej chronieniu.
@mmamia: nie podejrzewam, zreszta pisałem kilka dni temu pozegnanie i was pozdrowilem z Hogatą i przemasem ale ten dzban juz mnie dodal na czarna dzisiaj sprawdzilem xD
@Velion: to się robi chore, sporo z osób fanów Kamila zamienia czy zachowuje jak wafle bo, jest na live źle ,nie ma źle jest z Ewą źle ,mówi szczerze co i jak źle ,wszystko oceniają myśląc że to albo kit albo czemu tak a nie tak ,dajmy mu więcej spokoju kto che nie pomoże kto nie chce to nie ale bez komentarzy czy swoich osądów bo ,,oryginalne ''wafle tylko czekają na
@chixi: No nie wiem, może dlatego, że w ten sposób pokazujesz, ze nie masz szacunku do swojej prywatności i ludożerka to wykorzystuje, bo w internecie odzywają się w ludziach najniższe instynkty? Dla mnie publikowanie pierdyliarda stories z życia prywatnego jest lekko chore albo zalatuje atencyjnoscia. Co dziwi tym bardziej, ze kolo narzeka na jakiś rzekomy stres pourazowy i budzenie się w środku nocy z krzykiem, bo śni mu się, że dalej